Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni a gyors...

Tudnátok segíteni a gyors tömegnövelésben?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a piramis vagy pl 6 os sorozatok a jobbak csak mert eddig a piramis jobban ment. Szerintetek milyen gyakorlatokat végezzek? A heti 2 osztott mell edzés szerintetek még hatékonyabb lenne? Milyen tápkiegeket ajánlotok(ami megfizethető árban van de mégis hatékony)!?

Normál étkezéssel,fehérje+creatinnal,és mondjuk susta250 el mennyit lehetne fejlödni 2-3 hónap alatt!? Válaszotokat Előre is Köszönöm! :)



2013. febr. 25. 17:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem oda írni 75kg, 175cm, 20/F
2013. febr. 25. 17:12
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Miért akarsz kokszolni ha nem versenyzel?

2. Kox nélkül 2-3 kg színizmot.

3. Én úgy vettem észre hogy ha csak egy testrészt edzek egy héten 2x akkor az tud regenerálódni ugyhogy igen. Viszont akkor a válledzést mellel együtt csináld egyszer.

2013. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

nem sokáig lesz már végre ez a susta danabolos baromság itt meg sehol máshol!!

ugyanis júliustól btk módosítás és bűncselekménynek fog számítani a fogyasztás(elterelés fog járni asszem azért mint a gyengébb kábítószereknél) is a kereskedelem és rásegítés, pl ha vki segít neked h ezt meg azt h kell szedni!!!

végre naturálos idők jönnek majd!!!!

2013. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt se tudja, hogy kell edzeni, de már kokszolni akar... na nem baj, így működik a természetes szelekció. Remélhetőleg majd ez az új törvény is rásegít. Apropó, előző, erről hol lehet bővebben olvasni? Kerestem, de nem találtam : (
2013. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a törvény kb semmit se fog érni. Ugyan úgy betudják szerezni csak kicsit drágábban. A használatáról pedig tudnak tájékozódni visszamenőleg a neten vagy bárkitől aki már használta.
2013. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

majd mikor az első nagyobb terjesztőket és később majd néhány nagyobb fogyasztót/kisebb elosztót lekapcsolnak és lesz majd neki hírverése hidd el(TEK akció lesz, lekamerázva, összes híradóban bemutatva)akkor egyből kedvét veszi mindenkinek.nem is baj!!

itt az ideje rájönni h ezek súlyos mellékhatásokkal bíró gyógyszerek, amiket soha nem szabadna öncélúan használni.

Már sokkal előbb meg kellett volna ezt lépni!!!!

2013. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen körülmények közt ne kokszolj!!!

A sok akaratgyenge kismókus szokta tolni ezeket a szarokat, azt hiszik, egyből izomkolosszusok lesznek tőle. Egy nagy túróst. Aztán később nagy sikerrel kidobhatják a májukat-veséjüket is, oszt járhatnak dialízisre napi kétszer-háromszor.

2013. ápr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!