Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítéssel két kérdés?

Testépítéssel két kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretnék megint elkezdeni edzeni. Korábban már edzettem, voltak is jó eredményeim, de abba kellett hagynom. Most megint elkezdeném.

Az az egyik kérdés, hogy ha már korábban viszonylag jó fizikumom volt, akkor mennyivel gyorsabban jön vissza a forma? Mivel sokat hallottam az izommemóriáról, hogy újrakezdőként gyorsabban lehet fejlődni.


Másik kérdésem kreatinnal kapcsolatos. Régebben használtam sima monohidrátot, nem vált be nagyon, pedig kaja+folyadékbevitel rendben volt. Gondolkodtam azon, hogy megpróbálok egy komplexebb kreatint, konkrétan a CreaBombot. Mik a vélemények erről? Ezzel lehet valami csekély eredmény, ha sima kreatinnal nem volt?



2013. febr. 22. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A fehérje meg a ch legyen rendben a kreatin viszonylagos valakinek bejön valakinek nem! Ez hogy ujrakezded és gyorsabban fogsz nőni megint hülyeség mert minden a tápanyagbevitelen dől el! Valaki jól eszik hamar gyarapszik ismét az ezt állítja aki meg nem eszik rendesen az meg azt h ez nem igaz! :) Tehát étkezés legyen rendben, vitamin edzés, alvás meg edzés után egy kis tejsavó fehérje! A többi meg részletkérdés!
2013. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hakapeszi Maki88 válasza:
Ha nem évekkel ezelőtt hagytad abba az edzést akkor gyorsabban fog visszajönni az a forma, méret stb ami egyszer már meg volt. Mindenki máshogy reagál a tápkiegekre, ki kell próbálni saját magadnak.
2013. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!