Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Haspad dőlés szöge?

Haspad dőlés szöge?

Figyelt kérdés
készitteni szeretnék házilag egy haspadot de nemtudom milyen dölés szöggel legyen nem akarok ártanimagamnak a rosz dölés szöggel ha eggyántalán árthatna a rosz dölés szög aki tudja hogy milyen dölés szöggel készittik a haspadokat az legynezsives irja le

2013. febr. 10. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyi hogy valami kis edzés tervet tudnátok e írni napi hányszor milyen ütembe és mennyit mennyi ideig edzek a haspadon leginkább hasra koncentrálok mert egy gyors fogyáson vagyok túl amit igen elcsesztem és most sok a felesleges bőröm és úgy tudom edzéssel nemcsak az izmot lehet erősíteni de még a bőr is feszes lesz. amúgy 17 éves vagyok...
2013. febr. 10. 14:24
 2/4 A kérdező kommentje:
ah soka kérdésem szovalmég az hogy mikor felülésezek akkor mennyire huzzam össze magam??
2013. febr. 10. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

a bőr feszesítésére 1 edzésmódszer létezik a fagyban edzés.

kimész félmeztelenül a hóba és úgy edzel,ameddig bírsz,egyre tovább fog menni.

a vese tájékot és a könyököt véded,betekered sállal,akármivel.

a hasazáshoz meg felesleges a has pad.

egy húzódzkodó kell hozzá,ahol tudsz csinálni lábemelést függeszkedve.

a haspréshez a világon semmi nem kell,csak fekszel a földön.

a felüléshez meg beakasztod a lábad az ágy aljába és csinálod.

egyiknél sem szerepel haspad.

ártani 1 féle képen tudsz magadnak.

akkor ha a másik oldalt,az alsó hátat,gerincfeszítőt nem edzed ugyanolyan intenzíven,mint az első részt a hasat.

heti 2x bőven elég hasazni.

3x15 függeszkedve végzett lábemelés

100 felülés.

4x15 haskerék.

ennyi.

és persze ezzel az erejét és erő állóképességét növeled a hasnak,nem megy tőle semmi zsír.

2013. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bocsi de en meg kerdeni fogok... milyen modszerrel sikerult gyorsan lefogynod?
2017. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!