Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéshez tippek?

Fegyencedzéshez tippek?

Figyelt kérdés

17éves vagyok.170cm, 60kg, 30as karom van és szépen kiszeretném dolgozni a testem. valami ötletek itthonra? nem szedek semmit és nem is fogok szóval ilyen tippek nem kellenek!

legfőképp olyan tipp érdekelne amihez nem kell csak súlyzó.



2013. febr. 9. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le Fegyencedzés vagy A Meztelen harcos című e-bookot.
2013. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kidolgozni? Csak fegyencedzést akarsz csinálni? Erőt növelni akarsz, vagy minél izmosabb lenni?
2013. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rúgjál le egy Critical Mass-ost legközelebb, súlyos testi sértésért bezárnak, oszt' lesz fegyenc.
2013. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy nullán (ha normális tesiórák vannak, akkor feltehetőleg nem vagy ott), akkor magánzárka edzéstervet és a jó magaviseletet hetente/havonta felváltva csináld! Aztán a test bölcsessége fejezet pont arról szól, hogy érezni fogod, amikor már túl sok, akkor pihentesd. Mindig a legnehezebb edzést választ, ami még szabályos, és mindig annyit, amibe nem fáradsz ki annyira, hogy ne tudnál még egy edzéssorozatot megcsinálni aznap. Fontos az edzésnapló is meg a többi blabla, amit megtalálsz a könyvben.


Ennek az eredménye, hogy teljesen biztonságosan, egészségesen fogsz fejlődni. A fegyencedzés tökéletes alap harcművészeti sportok alá, szerintem ha már pár hónapja szorgosan végzed, akkor nézz magadnak egyet és csináld azzal együtt.

2013. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

erőt növelni szeretnék főképp.

köszönöm a tippeket.

2013. febr. 14. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!