Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem hat igazán a gyúrás....

Nem hat igazán a gyúrás. Tippek? Hibák?

Figyelt kérdés

Csáó, 15/f vagyok, 1 éve járok pont kondizni nyáron heti 5x, azon kívül heti 3x és azt vettem észre, hogy fél éve csak a 60-at tudom kinyomni és nem is látszódik eléggé. Persze egy kis izmot felszedtem. Pl.: kézi súlyzós bicepszet kezdtem 8kg-mal most nagyjából megy 15-tel és tárogatni is 50-nel tudok. Bicepszemen is persze látszódik, de nem igazán és ezzel csak én vok így? Többet nem is fejlödök? Egyébként kézi súlyzókkal is már vagy 3 hónapja kezdtem 15-el, szóval régóta nem fejlödök. Legyek türelmes, vagy mi? Lehet, hogy a Minden napi tesi miatt van? Amúgy most leszek 16, azért irom, hátha ez is számít.

Úgy kéne, hogy nem 1 súllyal szériázzak, hanem egyre pakolom? Edzéstervem jó, semmilyen tápkieget nem használok,de ezután jobban meggondolom.


2013. jan. 8. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

- Étrend?

- Lábra edzel?

2013. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
lábra nem. Étrendet se tudnám betartani, mert messze járok suliba, de sok tejet iszok :D. És mostanában reggel zabpehely és ebédre szoktam melegkaját enni, este meg turmix aktív árpaformulával.
2013. jan. 8. 21:22
 3/19 JayC ***** válasza:
100%
lábra nem edzel? étrendet nem tartod be?akkor nincs több kérdésem.
2013. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Osztán mér nem? És a többi, például hát, váll?

Pedig az étrend fontos, mint látod, az milyen kifogás, hogy messze jársz iskolába? Tej pont nem kell, az aktív árpaformula nemtommi.


"Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

osztán lábra ménem? mer az nemláccik úccse?


egyébként: kaja, túledzés?

2013. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A láb olyan fontos? Az étrenden pedig nem tudok változtatni, így is mindennap szinte küzdök, hogy órán ne aludjak el
2013. jan. 8. 21:26
 7/19 A kérdező kommentje:
Bicepsz tricepsz mell hát váll has csuklyás
2013. jan. 8. 21:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Ja, izé, hát annyira nem fontos, csak mi szeretünk lábra is edzeni, ezért hirdetjük. De nem muszáj, ha nem akarod, ne csináld.

Az órán alvásnak meg megint mi köze az étrendhez? :D Mellesleg valszeg azért alszol, mert alultáplált vagy...

2013. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ha azt hiszed hogy a testépítés rögös útja ebből áll..:D

tejet ne igyál az nem jó szar fos gagyi csicska csöves szar.

lábra eddzél naná hogy edzél mért ne edzenél?????miért az nem a testeden van?

tápkieg muszáj

ha megvan a 2-2.5g fehérje /tskg,és 5-6g ch/tskg akor fogsz fejlődni ez azt jelenti ha 60kiló vagy kel neked 120g fehérje és 350g ch körülbelül,na szerintem neked a fele sincs meg,szóval tedd rendbe a dolgokat és zsataaar le újrakezdeni az edzéést!

2013. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát pont nem vagyok és fözni nincs idöm magamnak, a szüleim meg dolgoznak
2013. jan. 8. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!