Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem hat igazán a gyúrás....

Nem hat igazán a gyúrás. Tippek? Hibák?

Figyelt kérdés

Csáó, 15/f vagyok, 1 éve járok pont kondizni nyáron heti 5x, azon kívül heti 3x és azt vettem észre, hogy fél éve csak a 60-at tudom kinyomni és nem is látszódik eléggé. Persze egy kis izmot felszedtem. Pl.: kézi súlyzós bicepszet kezdtem 8kg-mal most nagyjából megy 15-tel és tárogatni is 50-nel tudok. Bicepszemen is persze látszódik, de nem igazán és ezzel csak én vok így? Többet nem is fejlödök? Egyébként kézi súlyzókkal is már vagy 3 hónapja kezdtem 15-el, szóval régóta nem fejlödök. Legyek türelmes, vagy mi? Lehet, hogy a Minden napi tesi miatt van? Amúgy most leszek 16, azért irom, hátha ez is számít.

Úgy kéne, hogy nem 1 súllyal szériázzak, hanem egyre pakolom? Edzéstervem jó, semmilyen tápkieget nem használok,de ezután jobban meggondolom.


2013. jan. 8. 21:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Amúgy akkora formák vagytok. Idáig ellátszódik a tokád. Szerintem te egész nap otthon kockulsz és bemagolsz ilyen testépítös szavakat..
2013. jan. 8. 21:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajna így jártál. Megmondtuk a hibákat, ha nem javítasz rajta, nem fejlődsz semmit. De te tudod.
2013. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
menjj vissza minecraftezni!! ;)
2013. jan. 8. 21:35
 14/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy elmondtátok, de közben lehordtatok itt mindennek.
2013. jan. 8. 21:39
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek, ne legyél már hulye. Mindenki leírta, hogy mit kell tenned. Étrend és lábedzés nélkül semmit nem érsz el. Lehet ezen poénkodni, de így van. Szóval szólj már magadra kicsit.
2013. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy kiadós lábedzés a felső test növekedését is jobban elősegiti. Nem beszélve arról hogy a lábedzés k*rva jó :D és viszonylag nagy súlyokat meg lehet mozgatni már az első edzésen is.
2013. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, aki úgy áll hozzá, hogy "nem edzek lábra mer minek", és szarik az étrendre, de várja az eredményt, abban nem igazán van meg a sport iránti alázat, és mint sportemberek, a sport megcsúfolásaként látjuk.
2013. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Montez nem értem mit irogatsz közöd nincs a sporthoz menj visza ninecraftezni vagy mit csinalni!:D:D:D::D:D:D:D:D

-irónia-

2013. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
:)
2013. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!