Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a kondiba pulcsiba edzek,...

Ha a kondiba pulcsiba edzek, hogy jobban izzadjak, akkor jobban szálkásodok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 17:27
1 2
 11/18 *Glissade* ***** válasza:
100%
Nem poénkodni próbáltam, csak éreztetni veled, hogy mennyire butaságot kérdeztél:)
2013. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
figyelj már hulyegyerek: akkor miért írod, hogy Glissade-t szóba sem hoztad??, de utána mégis róla van szó, mert ő poénkodott. Elmehetsz a csába kisgyerek ennyi ésszel!!!
2013. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
(Y)
2013. febr. 8. 17:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, biosz órán mit tanultatok ezekről? Szerinted miért izzad a test?

A., Hűti magát

B., Zsírt éget

Válaszolj, hogy szerinted melyik az, attól még hogy meleged van nem azt jelenti, hogy ÉGETED a zsírt. Zsírt úgy tudod eltüntetni, hogy arra ösztönzöd a tested, hogy azt használja fel energiaként, ehhez kalóriadeficit szükséges, azaz kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyi a súlyod megtartásához szükséges. Mellette aerob edzés megy. Ahogyan Montez írta, szóval csak az ő válaszára figyelj...rohadtul ért hozzá elhiheted. Ja és még finom voltam, szóval szerintem jobb ha megérted, mert csúnya veszekedés lesz itt.

2013. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 *Glissade* ***** válasza:
Nyugi Monti ne húzd fel magad, engem meg egy alítólagos "testépítő" gyerek szidd priviben, az se jobb:)
2013. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

De tök normálisan, segítőkészen válaszolok, cikket is linkelek. És akkor én vagyok aki nem válaszol hasznosan????

Hát nem igaz bakker!

2013. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az egész gyik, sport, mozgás kategória Montezt ajnározza.

Mégis mit akarsz még? Hálát a segítőkészségedért?

Azt csak a normális emberektől fogsz kapni.

2013. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem várok hálát, de azt sem, hogy nem haszontalan válasznak tartsák a segítségemet!
2013. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!