Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem gyúrni, de hogyan...

Elkezdtem gyúrni, de hogyan hízzak?

Figyelt kérdés

Én örököltem a soványságot, minden férfi rokonom sovány, ezen szeretnék változtatni.

Fél éve gyúrok, és az első 2-3 hónap alatt pár centi mindenhova ment, aztán utána már semmi, fokozatosan emeltem a súlyok nagyságát. De Olyan sovány vagyok, hogy nem tudok mit ledolgozni, mit kéne fogyasztanom ahhoz, hogy eredménye legyen a munkámnak? Sok fehérjében gazdag étel?

Ha kérhetem konkrét példákat, vagy oldalt ha lehet, előre is köszönöm!



2013. jan. 29. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Sz@rból nem lehet várat építeni, így logikusan következik, hogy enni kell ha nagyobb izomtömeget akarsz.


Tömegnövelő étrend: napi 2g fehérje testsúlykg-ként és 5-6 g szénhidrát/tskg.

Ha lehet ezekből álljon:

fehérje: sovány húsok, hal, tojás, túró, protein kieg.

szénhidrát: zab, rizs, tk kenyér és -tészta és sok zöldség.

Edzés után mehet tskg/2 g protein(ha lehet tejsavófehérje legyen) és kb 50g gyors ch

2013. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]

2013. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használd ki a helyzetet.Ahol csak tudsz egyél annyit amennyi belédfér!
2013. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 30. 09:26
 5/6 poiu ***** válasza:
Sehogy. Hízás = zsír. 1ébként hallgass az elöttem szólókra.
2013. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazad van poiu, de ez testépítős szlengben is így van, hogy pl azt mondom, hogy: behízok 90 kilóra. Akkor azt egy másik kondis tudja, hogy nem zsírban akarok annyi lenni, mivel sportolók beszélnek egymás között, nem konyhás nénik.:)
2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!