Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepsz edzéskor francia rúd...

Bicepsz edzéskor francia rúd után sima rúddal is érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Bicepsz nap : bicepsz állva francia rúddal majd utána egyenessel.

Szerintetek jó ez így vagy inkább minden bicepsz nap alkalmával változtassak ? ( egyszer francia rúd, máskor egyenes )

És máshogy dolgozza meg a bicepszet a francia rúd mint az egyenes ? van eltérő hatása a kettőnek ?



2013. jan. 6. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Én váltogatom, majd utána egykezessel beforgatós bicepsz vagy kalapács és scott pad. Ott is vagy egykezessel vagy bármelyik rúddal jó.
2013. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
igen másképp dolgozza meg ezért is érdemes mind a kettővel csinálni nem csak mindig az egyikkel.
2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de egy nap mind a kettővel majd egyik alkalommal csak a egyikkel a másik alkalommal a másikkal ?
2013. jan. 6. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Így is, úgy is jó. Mehet egy edzésen a kétféle rúd, de az is jó, ha váltogatod edzésenként. Nincsenek kőbe vésett edzéstervek. A legjobb a variálás!

Olvasnivaló: [link]

2013. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ugyan ez érvényes az erőkeretes és sima fekvenyomásra is ?
2013. jan. 6. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Én az erőkeretest nem alkalmazom, de néha végezheted. Viszont a sima pados és döntött pados nyomásokat variálom. Egyik héten az egyikkel kezdek, a másik héten a másikkal és azt is variálom, hogy rúddal vagy egykezesekkel nyomom.

Majd tárogatás és a végére vagy áthúzás vagy tolódzkodás.

2013. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 poiu ***** válasza:
100%
Minden jó, de könyök fontosabb a bicepsznél. Szerintem francia és egykezes... és bármi, ami nem merevíti a könyököt, de én öreg vagyok :-)
2013. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dogmatix91 ***** válasza:
Én már szinte sose használok francia rudat. Egy idő után nem fogod tudni kifordítani a tenyered ha csak franciával csinálod. Kivéve persze, ha megfelelően lenyújtasz minden edzés után, de nagyon kevesen nyújtanak jól.
2013. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:

Dogma

ez bizony így van,ezért kell felváltva használni a francia és az egyenest.

2013. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!