Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés, miért sikertelen?

Tömegnövelés, miért sikertelen?

Figyelt kérdés

Üdv


15 éves vagyok 172cm magas, 65kg. 3 hónapja edzek rendszeresebben, heti 2x, mert alapból 1x edzhetnék mert szívbeteg vagyok, de 2x edzem felvállalva a kockázatokat. Étrendem nincs össze állítva, főleg az iskola miatt, mert sokáig benn vagyok, meg a kevesebb edzés miatt, de ettől függetlenül mindennap nagyon sok rizst eszek, főleg pulykamellel, és még sok tengeri halat, pl. tonhal, lazac. Edzés után Gain Fast tömegnövelőt szedek (régen Volumass-t szedtem) elvileg ez a gain fast hatásosabb, mert a nehezebben hízóknak ezt ajánlják. Ebbe 1 adagba 172g szénhidrát, 20g fehérje, 20g anabolikus anyagok (pl tribulus terrestris) és 37g aminósavak vannak benne. 3 hónap alatt azért meglátszik az izom ,de csak nagyon minimálisan, a testsúlyom pedig egyáltalán nem nőtt. Az anyagcserém viszont nagyon gyors, van ,hogy már evés végén rámjön a wc-zhetnék. Tudom, hogy kevés a heti 2, de a szívemnek még ez is sok. Mivel 15 éves vagyok ezért még magas a tezstoszteron szintem, ezért is remélek egy kis változást. Viszont edzésnél mindig szedtem l-karnitint, mert azt hallottam jó a szívre, de tudom, hogy felgyorsítja a zsírégetést, szóval amiatt is lehet, hogy fogyok közbe és úgy tömegelek azért nem nő a test súlyom?



2012. nov. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, olyan nincs naturálban, hogy fogysz zsírból és tömeget is növelsz. És a gain fast egy cukorkupac egyáltalán nem jó nehezen hízóknak sem. Fehérje is kellene, 20g edzés után az lóf@sz! Suliba pedig vigyél csirkemelles szendvicset teljes kiőrlésű kenyérből. Ha nem nő a súlyod, akkor kevés a kaja, ilyen egyszerű, hiába gondolod, hogy sokat eszel.
2012. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy szedek Brutal Muscle On fehérjét.
2012. nov. 25. 17:44
 3/3 anonim válasza:

háátttt nemtom...15évesen bele fér-e már a gyúrás..ugyanis még mindig fejlődő állapotban vagy...átlag az ember 13 éves korótál egészen 16 éves koráig nő,fejlődik,stb,stb....a 172 még csak átlag közeli magyar viszonylatot nézve...a súlyoddal probléma ehhez nézve nincs...én inkább az egészséges táplálkozásra figyelnék oda és a rendszeres testmozgásra de egyenlőre nem gyúrásra....az anyagcsere ismerős dolog...: )))) van 1 gyógyszer ami nagyon jó,naponta 2x kell bevenni és 2-3 napon belül helyre is álla z anyagcseréd...majd megnézem mi a neve..


24/F

2012. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!