Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szójaprotein egész nap? Lent.

Szójaprotein egész nap? Lent.

Figyelt kérdés
Anyagi okokból csak szójafehérje izolátumból tudnám megoldani a fehérjebevitelt. Tudom, hogy nem tökéletesen, tudom , hogy nem a legjobb. De másra abszolút nincs pénzem. Nem most kezdtem az ipart, jó pár éve nyomom a testépítést. De mint így még sose voltam leégve. Most 98 kiló vagyok így tömegelésnél kb 200 g fehérjét kéne bevinnem, amit ugy tervezek hogy napi hatszor elkeverem rizzsel + zöldség. Meddig működhet ez így ?

2012. okt. 26. 13:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyilván te is sejted, hogy ez messze nem jó megoldás. Napi hatszor ez lenne a kaja? Napi egy-két étkezésre mindenképpen kellene valami hús, pl csirkecomb, ha kevés a lóvé, de csak alacsony biológiai értékű, allergén anyagokat tartalmazó szójás cuccot tömni egész nap az nem egy okos dolog. Pár napig fogod bírni szerintem, már csak az íze és állaga miatt is.:)
2012. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Normális esetben semeddig.

Mivel a helyzetedhez mindenképpen így akarsz alkalmazkodni, ezért addig amíg nem lesz pénzed.


A kib.aszott sz.ar szója ennyivel olcsóbb mint a hús? Valami csirkefarhát, belsőség vagy akármi NORMÁLIS ÁLLATI fehérjeforrás nem olcsóbb, ez egészen biztos?

2012. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

napi 7 kajámból 4 szója, és meg vagyok vele elégedve... de te egész napra azt tervezel, szerintem se olyan jó ötlet

22/L

2012. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

és ilyenkor ne szóljon be az ember.. én is írok valami hülyeséget amit büszkén vállalok.. mondjuk napi 3 étkezésemet az egyetemről teszi ki 1-1 hallgató, és jól megvagyok.


Nem eszünk szóját, én nagyon ajánlom hogy mielőtt az Update-osok sorsára jutunk, szokjunk le róla.. : /

2012. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Melyiket válasszam? A szóját ezért ne?

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Még ha kevesebb a pénz akkor is érdemesebb whey proteint vásárolni.


Két alternatíva 2000g ---- 7.880Ft-ért

[link]


2500g ----- 8.990Ft-ért

[link]



egyik sem tartalmaz hozzáadott cukrot, és WHey alapú.

2012. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

H.Pisti

én kutyakajából oldom meg a fehérje bevitelemet ! és ez nem vicc. 100 g-ra vonatkoztatva 23 g fehérjét és 19 g ch-t tartalmaz. és egy kilót már vehetsz 300 Ft-ért.

üdv

2012. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyre jobb ötletek van.:)
2012. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
értem... sajnos bekell látnom igazatok van... kivéve a kutyakajásnak, azt nem is tudom elképzelni evésre...
2012. okt. 26. 16:14
 10/20 anonim válasza:

H.Pisti

a kutyatápok bevizsgálását sokkal komolyabban veszik, sokkal több szabályhoz vannak kötve. ráadásul van olyan ami pro- és prebiotikumokat is tartalmaz a jobb emésztésért. én jó pár hónapja eszem és semmi bajom, most hogy komolyabban belegondolok fittebb is vagy... nem érzem magam kutyául :DD

2012. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!