Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növelhetem a kitartásomat?

Hogyan növelhetem a kitartásomat?

Figyelt kérdés
Most nem a Polgár Jenő Hivatalra gondolok:).Futni és edzeni szoktam.Futáshoz van valami lesúlyozós trükk?Lehet hülyén hangzik, de mikor régen iskolába jártam és késésben voltam, a táska miatt nehezebb volt futnom a buszhoz.De táskával meg nem akarok futni :) ilyen ólmos, lesúlyozós dologra(ruha alá) gondoltam .Létezik ilyen?

2012. okt. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
létezik kéz meg lábsúly de szerintem hülyeség. Fuss mindíg többet amíg el nem érsz egy távot aztán ugyanazt a távot próbáld meg egyre rövidebb idő alatt teljesíteni. Ha futáson kívül mást is akarsz keress valami küzdősportot nagyon jó állóképességet ad.
2012. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, küzdő sportra nem is gondoltam.Pedig súlyzózni szoktam, de hát az kitartásnak kevés.
2012. okt. 5. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
ja az szinte alig növeli az állóképességet. talán a lábazás valamennyire. kitörés ilyesmik.
2012. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

súllyal úgy szoktak futni,hogy maguk után húznak vmit.

pl egy kerék külső a földön,és az van hosszú lánccal/kötéllel a derékra rögzítve.

amúgy meg állóképességi edzéssel.

kettlebell edzés,5 ütemű fekvőtámasz,ugrókötél vagy ezek kombinációja.

ha meg a testedre rakod a nehezéket,azzal az ízületeket,gerincet ok nélkül teszed ki extrém terhelésnek,tehát több kárt okozhat,mint hasznot.

2012. okt. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!