Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezeket mikor szedjem pontosan?...

Ezeket mikor szedjem pontosan? Kell még hozzá valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkezdtem estépíteni és ilyen cuccaim vannak amiket szedek:


- FA Xtreme Anticatabolix (edzés után szoktam 1 adagot)

-Uboss A-dvanced Duofine Creatine Pro (kúrán vagyok, így napi 3 adaggal (8-10g/adag) szedek, éhgyomorra, edzés után, lefekvés előtt)

-MyoFusion Hydro (napi 2 adag, reggel és lefekvés előtt)


Megfelelően szedem őket így? A napi fehérjebevitelem és étrendem 75-80%ban ideális a munkának köszönhetően, de szeretnék izmot felszedni.

Egyéb tápkieg amit szednem kellene?

Edzés után mindig megeszek közvetlenül a Creatine és az Anabolix mellé 150g banánt, az pótolja a glükózt?


Amúgy 75kg és 186 cm vagyok, sztem kicsit nagy pocakkal.

Előre is köszönöm!



2012. aug. 9. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A banán nem jó, mert a gyümölcscukor nem tölti fel a glikogénraktárakat, hanem megy a májba és ha az tele van (kb 50g), akkor lerakódik zsírban. Edzés után kell testtömeg/2g fehérje, azaz egy 80 kilós embernek 40g fehérje kell rögtön edzés után és kb 50g gyors szénhidrát (dextróz, vitargo, stb).

Kreatin kb jó lesz, de kellene multivitamin is.

Este pedig legjobb a sovány túró, a hosszan felszívódó kazein miatt.

2012. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!