Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ezeket az étrendk...

Hogy szedjem ezeket az étrendkiegészítőket?

Figyelt kérdés

van jumbom, kreatinom és Amino ST 5300-am megférnek egymásmellett és ha igen hogy?

ezt az aminot nemismerem , ez szavakba foglalva mitis csinál?

a többit már tapasztaltam


2011. máj. 22. 19:37
1 2
 1/16 sitch ***** válasza:
100%
igazából ahogy a kérdést elnézi az ember vagy csak kaptad ajándékba ezeket,vagy csak random levettél a polcról 3 tápkieget és megvetted...de azért:jumbo edzés után rögtön,étrendtől függően mehet egy adag pihenőnapon is ha szükséges.kreatin attól függ milyen..azt kúrában lenne először érdemes szedni,bár így hogy még az alapokat se tudod ne csinálj vele semmit.az aminot is hagyd még. tanuld meg a testépítés alapjait,s utána kérdezz újra.
2011. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mark86


jajaja! még annyit tennék hozzá hogy ha sima ződ jumbo akkor még1x ne kövesd el ezt a hibát. minimum jumbo professional....

2011. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindennap csak egyféléből szedj be 1 dbot
2011. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Most attól h nem írtam le h a fehérje alakul át aminosavvá a testben, attól még úgy naggyából értem a dolgokat, majdnem 1 éve zúzom a vasat, volt eddig egy kreatin kúrám és 1 doboz masst letoltam....

szval a kérdés az h szedhetem e mind3 mat együtt?

és a jumbo az zöld, havertól fettem fél áron, mert nembírta a gyomra:D tudtam h nem istenítik mert nehezen felszívódó szénhidrátok vannak benne pl a zabpehely, de féláron megérte...

2011. máj. 22. 20:37
 5/16 anonim ***** válasza:

mark86


mi az a mass?

mass20?

2011. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen, de milenne ha a kérdésre válaszolna végre vki?
2011. máj. 23. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:

mark86


1.mi lenne ha nem követelőznél?

2.mindegyiknek a hátulján vagy a netes adatlapjukon ott az adagolás

3.ezek tápkiegek,nem gyógyszerek tehát megférnek egymás mellett

4.a mass20 egy fos,1 év/1 doboz nevetséges

5.kreatin kúra mennyit hozott ha ilyen ökör kérdést kellett feltenned?

6.kreatin az kellett de normális tömegnövelőt nem tudtál venni?

2011. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
már bocs de a jumbo az normális tömegnövelő... meg miért hiba az hogy zöld jumbot vett és nem profot.. nem értelek.
2011. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mark86


a jumbo és a mass20 azért nem jó,mert...olvasd el a hátulját és hasonlítsd össze mondjuk egy prof-al vagy volumass35 professionallal! írd ide ha levontál némi következtetést,vagy kezdjem ide bemásolni drugs bunny(scitecb.zi),vagy elismert testépítők véleményeit mind a 2 cukros ch-bombáról?

2011. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mark86


mielőtt bárki nem értené bírom bunnyt,de gondolom ha már a saját kedvenc gyártója termékeit fikázza és csak oltásból ajánlgatja közben röhög akkor neked is leeshetne hogy talán nem stimmel valami!

2011. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!