Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem a kereatint?...

Hogy szedjem a kereatint? (info lent)

Figyelt kérdés

Igazából ez lesz az első alkalom, hogy kreatin kúrát csinálok. Sok írás elolvastam már, de pár kérdésem még lenne.


1. Edzés előtt mennyivel igyak meg egy adagot? Vigyem el a terembe és ott toljam be, vagy ráérek otthon, edzés előtt kb 15perccel?


2. Az edzés utánit bekeverhetem otthon a fehérje+szőlőcukor+maltodextrin turmixomba, vagy tök külön kellene? Ha külön akkor vigyem el por formájában és ott öntsem fel vízzel, vagy hogy?


3. Elkezdhetem a kúrát pihenő napon is, vagy hagyjam edzés napra? Vagy teljesen mindegy?


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. júl. 29. 20:33
 1/6 dirtboy ***** válasza:
kreatint minden nap kell szedni nem csak edzés napon,és előtte tolteni kell nagyobb adaggal utána már mehet kevesebb, a napi adagodat oszd 3 felé, mondjuk reggel,edzés előtt 1 órával és edzés után ha már beléd fér az edzés utáni kajálástól. Kreatin monohidrát 1 grammhoz 1 deci víz kell,különben milyen fajta kreatint vettél?
2011. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaja ezeket vágom, köszi szépen. Csak ami konkértan a kérdésem azzal nem igazán vagyok tisztában.


Biotech-es kreatint fogok venni. A legolcsóbbat. Úgy hallottam, hogy a "leggagyibbal" kell kezdeni, és fokozatosan haladni a "modernebbek" felé.

2011. júl. 29. 22:11
 3/6 dirtboy ***** válasza:
az hülyeség hogy gagyival kezdeni és aztán a modernebb,a legjobb a jó öreg monohidrate attól jobb nem kell.vegyél bio tech 100% creatin mon. /500gramm/ ot., 1-es kérdésed:1 órával előtte letolod és kész, 2-es kérdés: nem tudom mien lenne azt mindet össze keverni szóval inkább idd utánuk ha már majd megbírod , 3-as kérdés:elkezdheted előtte is nincs meg szabva, ahogy gondolod
2011. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Az edzés utáni kemény lesz.. A fehérjés mixem fél liter, akkor a kreatinos is fél liter kb.. és még utána kajálni?

Végül is a tömegnövelőkbe is bele van keverve a kreatin..

2011. júl. 29. 22:27
 5/6 dirtboy ***** válasza:
ha fehérjét is iszod meg megfelelő mennyiségű tömegnövelőt is akkor nem kell utána enni csak kb. 2 óra múlva
2011. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TOMAtm ***** válasza:
belekeverheted a tömegnövelőbe.nem hasznosul ha nincs inzulin a vérben(vagyis étkezés után fél órával szedd)van neki feltöltési ideje,addig napi 5-6 szor fél liter viz+10g monohidrát,ezt kb 1 hétig.ezt minden nap kell adni ha edzel hanem.kávéval nem szívódik fel,amig szeded ne nagyon kávézz.ne egyél maltodextrint,nem jó.
2011. júl. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!