Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. SSSSS Hogy szedjem a...

S. O. SSSSS Hogy szedjem a jumbomat, meg a kreatinomat?

Figyelt kérdés

reggel hogy szedjem be, egybe lehet, önteni a 2-t?

azért s.o.s mert még reggel beakarom venni:D


2011. júl. 14. 11:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
meg tejjel?
2011. júl. 14. 11:40
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán el kéne olvasni egy-két alapismeretet, mert te még a testépítés fogalmával sem vagy tisztában azt innen megmondom.

Ha kiscica vagy akkor tejjel igyad, igen.

Amúgy ha már arra is lusta voltál, hogy utánanézz mielőtt idiótaságokat kérdezel, creatint edzés előtt 20 perccel, jumbo-t pedig edzés után idd meg. Látom azt sem tudod melyik mire való. 0mg

2011. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ember, te nemhallottál arról h ketté szokták bontani az adagot, igyál meg egyszerre 220 g jumbót, összekulázod magad, már elkészítettem a shakert, 4 dl víz, 5g krea 2-3 kanál jumbo; azért leírhatnád, h jóe, a 2. fele jumbót, edzés után iszom

ja és am szün napokon is szokták szedni, mert mindenki írja h reggel, meg edzés után, ha nem edzek akk neszedjem?

de akkor van legjobban szüks rá

2011. júl. 14. 12:02
 4/11 anonim ***** válasza:
mi ez a duma, h ember nem hallottál...? Ne hidd magad olyan okosnak, én ha ilyent kérdeznék örülnék ha nem oltanak szét. Miért kéne ketté bontani, én is nyomom és simán megiszom a 220g-t edzés után. Edzés előtt hülyeség a Jumbo, elég a kreatin
2011. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden nap kell szedni, és valóban, szünnapokon méghatásosabb, de gondolom ezt sem tudod miért, nos mert kondizáskor az izomrostok elszakadnak, és másnap regenerálódnak újra, és ilyenkor nagyobb tápanyagbevitel esetén jobb a fejlődés
2011. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

LEHET egybe és VíZZEL. De tényleg ilyet kérdezni, aztán kioktatni a válaszolót. Ez már pofátlanság...


Amúgymeg a dobozon minden le van írva, nem azt kéne először elolvasni?

2011. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rávan írva a dobozára, h lehet szedni, jumboval, nemlátom rajta... és akkor mivan ha te 220g-ot letolsz?, én nembírok.., ennyi sajnálom..nekem úgy tanácsolták, h osszam ketté...és aki ajánlotta, híres testépítő 12 éve..
2011. júl. 14. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkormeg? Nyomajd úgy azt annyi.
2011. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A híres testépítő nevét meg írd már le légyszi, utánanézek.

Ha Jay Cutler vagy Ronnie Coleman ajánlotta, akkor még én is áttérek a taktikádra :D

2011. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
annyira nem híres, h név szerint ismerd, a termünkbe a falon van kint kép róla, vmilyen újságból, ennyire híres csupán
2011. júl. 14. 22:31
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!