Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ezeket az étrendk...

Hogy szedjem ezeket az étrendkiegészítőket?

Figyelt kérdés

van jumbom, kreatinom és Amino ST 5300-am megférnek egymásmellett és ha igen hogy?

ezt az aminot nemismerem , ez szavakba foglalva mitis csinál?

a többit már tapasztaltam


2011. máj. 22. 19:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
olcsóbban vettem a mass-t is így jóhogy megéri, nemvolt szükségem több tápra, mivel szépen fejlődök kiegészítők nélkülis, de jól jön ha vmi megdob, a kreatin kúrától, elég szépen megpukkadtam, meg jóval erősebb is lettem, fekve + 25 kg...
2011. máj. 23. 20:18
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
ezek nagyon ártalmas dolgok ám ! Szintetikus kakik. Mindemnap max 1 db ot de csak egyfajtából, de inkább éj egészseggesen
2011. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Liza kisasszony megtenné hogy visszafárad ufo-t kutatni meg 404-ről beszélgetni az ezoteriába? köszönöm kedvességét és megígérné hogy legközelebb nem szól bele olyan dologba amihez nem tetszik érteni? kegyed egy úrihölgy kérem ne rontsa a tekintélyét!

szívből köszönöm:mark86

2011. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nos, a Jumbo egy igen magas szénhidrátot és ezenbelül adagonként 37g cukrot tartalmazó tömegnövelő. Elgondolkodtató! ...de ha már van akkor edzés után egy adaggal. Az Amino ST5300 a másik magyar termék, Biotech. Lactalbumin és egg-ből származik. Nem tudni, hogy 1 kapszula kb. mekkora, és azt sem hogy időkésletett-e vagy sem. 5-8g, napi 2-3 alkalommal ajánlatos szedni. A legmegfelelőbb étkezésekkor, illetve edzés előtt 1 adag minden esetben.
2011. máj. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

05-23 18:47-as vagyok

tudom hogy van sok ember aki nem szereti bunnyt stb.

DE az a baj ezzel a jumbo fikázós történettel, hogy rengetegen szedik és használ is sokmindenkinél, akinél nem használ semmit annál nyilván a kaja a rossz.

amúgy meg volumass tudjuk hogy jó tömegnövelő, de kezdőknek nem kell rögtön azzal kezdeni elég 1 mivel sokkal olcsóbb.

az meg hogy van benne cukor.. a legtöbb tápkiegben van cukor még a volumassban is és mégsem halt még meg tőle senki(tudom hogy pár gramm cukor van csak benne)

2011. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

elég 1 jumbo*

és nem a legtöbb tápkiegben hanem a legtöbb tömegnövelőben*

bocs közbe máson gondolkoztam

2011. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!