Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem Attack nevű kreatint...

Csombor kérdése:

Vettem Attack nevű kreatint 320 gramosat heti,3-4 szoktam edzeni, mellé 25csomag (30g) 100 Wyey Pover protein profesionalt profeesional. Étkezésemben sok a fehérje?

Figyelt kérdés
Hogyan osszam fel a kreatint és a fehérjét úgy szeretném hogy szeptember 1. foggyan el,mert annál hamarabb nem tudok többet venni.(válság van)

2012. júl. 22. 23:53
 1/2 dirtboy ***** válasza:

kár volt megvenni a kreatint ha nem tökéletes az étrend és bizony hogy nem az.


szerintem most inkább ne is használd hanem rakd rendbe a kaját és majd utána használd.


egyébként meg az adagolás le van írva másolom.


Adagolás


Mikor: (1) Ha nem szedsz más nitrogén oxid (NO) fokozót, akkor alkalmazhatod a terméket 30 perccel edzés előtt is (extrém bedurranás és energia érdekében), egyébként fogyaszd azonnal edzés után.

(2) A maximális sejttérfogat-növelő hatás eléréséhez alkalmazhatsz egy-egy adagot edzés előtt és után is.

(3) Ha kreatin kúra a célod, akkor pihenőnapokon idd meg az adagjaidat étkezések előtt 30 perccel, lehetőleg egymástól időben elosztva.

Mennyit: Napi 1-2 adagot fogyassz (1-2x10 g).

Milyen folyadékkal: Csak vízzel.

Mennyi folyadékkal: Egy adagot (10 g - 1/2 adagolókanál) 400-500 ml hideg vízzel keverj el.

2012. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tápkiegek csak kiegészítők. Szilárd étkezés az elsődleges. Tápkieg vásárláskor is van egy kb. sorrend (fontossági).

- multivita

- protein

- omega

- BCAA - glutamin

- szénhidrát

- izületvédelem

-

-

-

-

- n.o. fokozó vagy energizáló



Attack

Használati utasítás: Naponta 1 adag Attack italpor ajánlott közvetlenül edzés után, 500ml vízben feloldva. Amennyiben nem használ egyéb NO nitrogén-oxid fokozót (arginin, citrullin malát) a legjobb hatás elérése érdekében 30 perccel edzés előtt javasolt alkalmazni.

2012. júl. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!