Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom eldönteni...

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy Power Prot vagy Power Proteint vegyek?

Figyelt kérdés

Melyik érné meg jobban melyik jobb egyáltalán meg ilyenek

köszi előre is



2012. júl. 7. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
power pro inkább
2012. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kettő között mi a különbség? mert ha nincs jelentősebb különbség akkor inkább az olcsóbb power proteint veszem nem?
2012. júl. 7. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos mind a kettő olyan dizájner, ami a szója alapanyagra épülő protein mátrix. Mivel azonban a magyar élelmiszer törvények jelen pillanatban nem kötelezik a gyártókat, hogy akár megközelítőleg is %-os arányban jelezzék melyik protein fajtából mennyi is van benne, addig ez egy játék, és szemvényvesztés.

Az tény, hogy a legtöbb alapanyagot kell legelőször feltüntetni a dobozok hátoldalán. Nem lehet tudni, hogy wpc80 vagy wpc60 van benne. Már csak árban sem mindegy. Amennyiben a termékek kiskerárát nézzük, és következtetni tudunk a gyártói árra, továbbá ismerve az alapanyagok árát, sacc-per-kb. talán 80%-os is lehet a szója tartalom.

2012. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

power proteint vegyél,mind a kettő kb. egyforma de még a power proteint megiszom simán a power pro már gondot okoz hiába azt írják hogy az már finomabb.

szerintem egy fos

2012. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Power Prot vegyél, azt mégiscsak a Biotech gyártja.Akit ismerek és váltott a Power Proteinről a Power Prora az mind csak jót mondott.
2012. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Frontosa ***** válasza:

Nekem a Power Protein sokkal jobban izlik, a Power Pro nagyon édes, olyan mintha Canderelt szopogatnék közben. Oldódása egy kicsit rosszabb, de olcsóbb, beltartalma nem nagyon tér el és nekem finomabb is, úgyhogy egyértelműen az utóbbi.

Üdv,

2012. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Eddig Power Proteint vettem, de most vettem egy 4 kilós csokis Power Prot. Tartalom ugyanaz, árban az utóbbi drágább egy kicsit. Nem vagyok finnyás, a Power protein szinte összes ízét ihatónak találtam, viszont a Power pro olyan brutálisan édes nekem, hogy szinte a hányinger kerülget... És még majdnem tele van.... :(
2012. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!