Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondiba járás kezdőként?

Kondiba járás kezdőként?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h nyár alkalmával egy kissé vékony felső testet, esztétikusabbá izmosabbá alakítani, vettem is kondibérletet és elkezdtem az edzést,de olyan fura érzés fogott ott meg a sok kigyurt emberke között, hogy cikinek éreztem h én ott a kis sulyokkal szenvedek. Senkisem tett megjegyzést vagy vmi, de én akkor is megalázónak éreztem azt a helyzetet, és így kicsit el is vette a kedvemet az egésztől...Van aki hasonló helyzetben jár/járt, vagy csak engem zavar ez ennyire?

2012. júl. 3. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is most raktam össze az étrendet. Jövőhéttől kezdem a kondit is, elég vékony vagyok úgyhogy szerintem én is így fogom érezni magam.
2012. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 natural88 ***** válasza:
100%

senkit nem érdekel hoyg kezdő vagy. sőt ha nagyon bénázol én segíteni szoktam minden kezdőnek.


amúgy az a vicces, hogy mindig azon kapom magam, hogy a kondiba érkező új emberek, akik még nem edzettek, sokszor sokkal szebb alakkal (értsd: vékonyabbak, atletikusabbak) mint a legtöbb gyurmagyuri. könnyen elszalad a ló sajnos a testépítőkkel, a méret rabjaivá válnak.


szóval első tanács: a kitűzött célodat tartsd mindig észben. most pusztán csak esztétikusan, szolidan akarsz izmos lenni. tartsd is magad ehhez:D

2012. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Köszi a tanácsot natural :)

Amúgy ezt a termet néztem ki. Mennyire jó a felszereltsége?

[link]

2012. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne legyen már fura érzésed. :) Én cikibb vagyok, kövér lányként kezdtem járni, és nem csak szobabicikliztem meg sétáltam, hanem súlyokat is emelgettem, de abszolút nem volt ciki, bunkó sem volt senki, sőt segítettek meg azóta az utcán is mosolyognak meg köszönnek, nem bánt senki, nyugi.
2012. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki volt kezdő, ez nem ciki. Nyugodtan nyomjad teremben, ne másokhoz méregesd magad.:)
2012. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is jártam le kb 3 hónapig és szenvedek fekvenyomással 50 kilóval és oda jön hozzám a srác h sokat bohóckodok még itt ő ennyivel bicepszezik stb nagyon rossz érzésem volt és abba is hagytam de most szeptembertől újra kezdem. szóval te/ti még olcsón megúsztátok..
2012. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az 1 hulye gyerek lehetet
2012. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy-két hülyével meg nem kell foglalkozni. A többség normális.
2012. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sznofru ***** válasza:

Minden kezdő azt hiszi, hogy ki fogják nézni őt :)


Mindenki elkezdte valahol. Nem fognak kinézni, ha normális edzőteremben vagy, ha meg igen azzal nem kell foglalkozni. Egyébként van olyan, hogy azt hiszed "agresszíven" néz, közben hulla fáradt és csak koncentrál a következő szériára és elbambult :)


Csináld szépen és hónapok múlva már látszani fog az eredmény, ha mindent megteszel érte.

2012. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!