Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női testépítéshez milyen...

Női testépítéshez milyen táplálékkiegészítőket ajánlanak?

Figyelt kérdés
Hozzáértő segítségét szeretném kérni! Én 24 éves nő vagyok, és pár hónapja kezdtem el kondi terembe járni. Edzéstervem már van de azt nem tudom, hogy milyen táplálékkiegészítővel érhetném el, hogy izmot tudjak építeni, és picit tudjak felszedni, mert nagyon vékony vagyok. Olvastam már sokat a kreatinról és a proteinről, de igazából magam sem tudom, hogy mégis, hogy kezdjek hozzá. ( mellékes információként megjegyzem, hogy a sport régóta jelen van az életemben, 8 éve karatézom..)

2012. febr. 2. 22:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
egy kicsit értelmetlen lett de remélem értitek :)
2012. febr. 5. 21:09
 12/24 dirtboy ***** válasza:
én segítsek még valamiben vagy elég volt ez első írásom a kérdésedre?
2012. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
nagyon megköszönném, ha segítenél!!
2012. febr. 5. 21:31
 14/24 A kérdező kommentje:
Igazából az alap dolgokkal sem nagyon vagyok tisztában.. Melyik táplálékkiegészítő mit segít elő és melyiket ajánlod leginkább?
2012. febr. 5. 21:41
 15/24 anonim ***** válasza:

Olvasd el dirtboy első válaszát, plusz ezt a linket, amit szokott írni: [link]

Itt minden alapdolog le van írva.


Egyáltalán mi a célod? Versenyezni akarsz, vagy csak jobban kinézni?

2012. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 dirtboy ***** válasza:

igen,amit először írtam abban benne van hogy miket ajánlok,ahhoz meg hogy tisztában légy az alapokkal előttem linkelték azt olvasd el sokat segít majd.

ott írnak tápkieg. fajtákat is hogy melyik mire való még ha nem is annyira részletesen.

2012. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Csinosabb szeretnék lenni, igazából a fitness modell kategóriát nagyon szeretném elérni, de konkrétan versenyezni nem szeretnék, csak magamnak jobban tetszeni.
2012. febr. 5. 21:54
 18/24 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező én csak a véleményem írtam le, mint egészségügyi dolgozó na és nő.


De mint írtam summázva--A tested a természetből építkezett így a természettel is tápláld. Ha jól étkezel és mellette sportolsz akkor keményebbé válik a húsod" és nem leszel hájas.


Annak idején nem volt ennyi baromság, még is erős voltam és soha nem volt rajtam semmi felesleges zsírpárna. De egészségesen étkeztem, nem sokat, de mindenből és mozogtam eleget fizikailag is. már nagyok voltak a gyerekeim de karcsú voltam még is erős.


Ma 70 vagyok de félek kimondani idősebbek között,mert csak 50 körülinek látszom.Nem őszülök és nem híztam meg.Semmi betegségem nincs.Én soha nem jártam kondi terembe, csak otthon tornáztam, igaz a gyerekeimet beírattam karatéra, most az unokámat (fiú) már én tanítom, a férjem pedig a homokzsák télen, nyáron van igazi homokzsák kitéve az udvarra.


Persze mindenki maga dönti el miképp akar élni, én ezt a tanácsot tudtam adni.

2012. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ugye azt is írod kérdező, hogy szeretnél felszedni valamennyit mert vékony vagy. Na de, ezt nem táplálék kiegészítővel kell, hanem ésszerű táplálkozással. Minden magasságnak meg van a normál súlya, ha te ennél kevesebb vagy akkor vagy nem helyesen étkezel vagy nem jó az emésztésed. Hiába vagy fiatal attól még lehetnek problémák a testben, minden komolyabb tünet nélkül, hisz a fiatal szervezet sokáig képes eltusolni. Itt írok egy pár fejezet címet ajánlom neked. még fiatal vagy előtted az élet és nem mindegy miképp alkotod meg önmagad.S ne feledd elsősorban nő vagy és ráadásul abban a korban amikor a jövődre is gondolni kell


14.f. Élelmianyagok, mint élelmiszereink.

13.f. Az emésztés

11.f. Diétás ételeink -főzési,-fűszerezési,-tálalási gyakorlatok.

9. f. Étkezési tanácsok

Szóval én inkább azt ajánlom először ebben a témában nézz körül ha kíváncsi lennél bármire is akkor néz be a blogomba ott több fejezet is van ebben a kérdésben megírva nem csak a betegségekkel kapcsolatban.

2012. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező,miért hiszed azt,hogy a táplálékkiegészítőtől leszel izmos?
2012. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!