Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női testépítéshez milyen...

Női testépítéshez milyen táplálékkiegészítőket ajánlanak?

Figyelt kérdés
Hozzáértő segítségét szeretném kérni! Én 24 éves nő vagyok, és pár hónapja kezdtem el kondi terembe járni. Edzéstervem már van de azt nem tudom, hogy milyen táplálékkiegészítővel érhetném el, hogy izmot tudjak építeni, és picit tudjak felszedni, mert nagyon vékony vagyok. Olvastam már sokat a kreatinról és a proteinről, de igazából magam sem tudom, hogy mégis, hogy kezdjek hozzá. ( mellékes információként megjegyzem, hogy a sport régóta jelen van az életemben, 8 éve karatézom..)

2012. febr. 2. 22:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2%
Semmilyent!! Táplálkozz egészségesen és minimális mennyiséget de mindenből!
2012. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 dirtboy ***** válasza:
84%

ugyan olyanokat mint a férfiak,nincs külön női meg férfi tápkieg.

tömegnövelő étrend kell,ezt kiegészítheted edzés után tejsavó proteinnel és rakj hozzá dextrózt vagy ha van pénzed rá akkor vitargót.

nagy dózisú multivitamin legyen pl.multi pro


ha még nem olvastad akkor olvasd el a bodybuilderen az alapismereteket.

mivel nő vagy ezért szteroid használata /nem ajánlom/ nélkül nem igazán tudsz nagy izmokra szert tenni.

a női testépítők szteroidoznak azért olyan izmosak.

2012. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
A táplálékkiegészítő csak kiegészítő.Nem azzal fogod elérni,hogy felszedj egy kis izmot.Max.ha már felszedtél valamennyi izmot,akkor kicsit rásegíthet a fejlődésre.Én a kreatint nem szedném be,a fehérjeportól meg ne várj csodát.táplálkozz rendesen,ahogy az első is írja,figyelj oda,hogy lehetőleg minden tápanyagot bevigyél az étkezéseddel,és ha nehezen hízó típus vagy,akkor kalóriadúsabban kell étkezni.
2012. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
7%

Minden táplálék kiegészítő mesterséges adalék és hormonokkal "ízesített" hidd el ártalmas az egészségre minden ilyen szélhámosság csak üzlet.


Igaz sok lágyult agyú férfi és nő alkalmazza. Amitől egy férfinek a kakasa is lágyulttá válik igaz izmai lesznek csak épp nem ott ahol a kakasnak kellene kukorékolni.


A nőkről pedig annyit, ha homokozni akarsz akkor inkább menj a játszótéri homokozóba az még senkinek se ártott meg. Mert ha hormonálisan beleavatkozol a szervezetedbe hogy izmosabb lehess, akkor édesem számolhatsz azzal, hogy bemelegedsz előbb vagy utóbb.


De mint már megöregedett és tapasztalatokat szerzett nő csak azt tudom mondani, hogy a férfiak nem szeretik a versenytársakat az ágyban ők a puha bársonyos női testet szeretik cirógatni--


ha izmos leszel, az kiábrándító egy nőnél, én aki szerettem aktot festeni, a férfi testet izmosnak a női testet puha lágy vonalúnak szerettem látni és azt lefesteni. Egy izmos testű nő számomra gyanús volt és taszító amíg egy izmos férfitest izgató.


Persze kedvesem mindenki maga határoz önmagáról kinézetéről és szexuális hovatartozásáról is bizonyos értelemben. Ha "csíra vagy" akkor rajta, izmosodj, jó kis homo lesz belőled cuki falat

2012. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 dirtboy ***** válasza:
100%

/Minden táplálék kiegészítő mesterséges adalék és hormonokkal "ízesített" hidd el ártalmas az egészségre minden ilyen szélhámosság csak üzlet./


ezt alá is tudod támasztani valami épkézláb magyarázattal vagy csak azt várod hogy higgyük el neked?

volt tegnap egy ilyen kérdés hogy akik azt gondolják hogy káros a tápkieg az miért hisz azt.

az a baj hogy akik azt mondják mint most te hogy tele vannak káros anyagokkal,hormonokkal soha nem tudják meg magyarázni,megindokolni,alátámasztani ezen állításukat.

remélem te majd tudsz válaszolni rá hogy mi a káros benne ha már ilyen biztosan tudod hogy káros.

2012. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Valószínű nem tudná megmagyarázni, mert még annyit sem ért hozzá mint én... Csak nem értem akkor miért kommentel, mikor hozzáértő segítségét kértem!! Egyébként szteroidok szedése eszembe sem jutott és a ˝hormonnal ízesített˝- ről arra következtetek hogy ő csak ezekről hallott még...
2012. febr. 5. 10:20
 7/24 anonim ***** válasza:
10%

A csupa- izom pacsirták is táplálék kiegészítőket szedik és tele van hormonnal amitől az ilyen izomagyúaknak a kakasa bizony csak kuksol" ha szükség lenne rájuk.


Miért írtam? mert intenzív ápoló a végzettségem és elég sok mindent tudok ebből a témából is.


Tudod kevesem ha szép és formás nő szeretnél lenni, akkor étkezzél egészségesen csak a szükséges mennyiséget és minőséget és tornázz,olyan gyakorlatokat amely karcsúságodat, izmaid, bőröd feszességét megőrzi, de azért nő maradsz, durva izomkötegek nélkül.


Tudod sok minden jött divatba mióta beömlik a nyugat szennye, de a legtöbb csupán rizsa és profit, jó üzlet mint a sokféle miszticizmus is.


Rendszerint mindig utólag szoktak kiderülni a disznóságok hogy mi, mennyire ártalmas. Sajnos ez történt az agyon reklámozott fogamzásgátlókkal is-- sajnos több fiatal egyetemistát ápoltam, vagy azért mert epileptikus rohamai voltak, vagy azért mert lebénult, vagy azért mert már haldoklott...


A tested a természetből építkezett így a természettel is tápláld. Persze mindenki maga dönt miképp akar élni

2012. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ööö, mami, erről van szó:

[link]

[link]

[link]


nem pedig erről:

[link]

[link]

[link]


A férfiak ízlését meg hagyd a férfiakra :P

Pláne, hogy a normálalak és ez: [link] között van átmenet bőven.

pl őket nehéz lenne természetellenesnek titulálni:

[link]

[link]

[link]

És azért a férfiak többsége sem tartja ezeket hejj de rondának... Semmi hormonkezelés, semmi homo hajlam. Az, hogy a kérdező milyen akar lenni, az az ő dolga, biztos megvan rá az oka. Még a nagyonkigyúrtak is tetszenek valahol valakinek.

2012. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 dirtboy ***** válasza:

mami a válaszodban semmi normális érvet nem említettél,a munkádat leszarom nem tudom feltűnt e de ez egy névtelen oldal,bárki bármit mondhat,én meg a nasa-nal húzom az igát.

írj normális érvelést mert az hogy hol melózol az nem az.

mi a káros anyag bennük azt írd le és ne süketelj.


a fogamzásgátlót meg nem is értem hogy hogy jön a tápkeghez,azok hormonok még jó hogy galibát okozhat.

tápkeget meg már volt hogy orvos is ajánlott fogyasztásra.


várom az anyag megnevezéseket,normális érveket továbbra is,ha tudsz ilyet akkor írd le ne hagyd hogy mi azért szedjük ezt a káros anyagot mert te nem magyaráztad el nekünk hogy mi benne a káros.

segíts nekünk hogy megértsük,hogy megvilágosodjunk és egészségesen éljünk.

2012. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam hormonális készítmények, tehát szteroidok szedése nálam teljesen kizárt!! Én is teljesen ellenzem nem csak a fogamzásgátló, de az antibiotikumokat valamint a gyógyszerek zömét, de ezeket nem itt kell megbeszélni!!Tehát milyen táplálékkiegészítők segítik elő testem fejlődését, amik nincs káros hatásuk sem most sem a későbbiekben! Még annyit hozzá fűznék, ha már annyira jártas vagy ebben akkor gondolkodj el pl. azon, hogy egyes betegeknek miért írnak fel mondjuk nutridrinket vagy isosource-öt?? Pontosan azért írtam ide, hogy hátha tudna nekem írni valaki hozzáértő, hogy hogyan tudnék izmot építeni és nem hájban hízni rendszeres edzés mellett. De ahelyett most, hogy tényleg erről beszélnénk a te elvakultságodat próbáljuk helyre billenteni és ez nekem nem segít! Kérlek ne írj többet ide!!
2012. febr. 5. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!