Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme a személyi edzésnek?

Van értelme a személyi edzésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már elég rég óta gondolkodom azon, hogy lemenjek-e edzeni valamelyik helyi konditerembe, de valahogy sosem tudtam rávenni magamat:((

Viszont most nagyon sok motiváló videót láttam, és rájöttem hogy el szeretnék kezdeni járni. Már csak az a kérdés hogy hogyan? Szerintetek lenne értelme személyi edzővel edzeni, hogy képbe legyek a dolgokkal? Meg amúgy is, ez hogy működik, addig ‘kell’ vele edzenem, amíg el nem érem a célomat, vagy akár egy alkalomra is lehet menni?


Nézzétek el a hülye kérdéseimet, nem vagyok otthon a témában:D


16L


tegnap 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárhány alkalomra mehetsz. Rajtad múlik.

Nekem életem legjobb döntése volt. Sajnos sok a kókler edző amit nehéz kiszűrni.

Sokan járnak le terembe akik maguktól tanulták a dolgokat és kb minden szabálytalanul csinálnak ami sérülésveszélyes. Erre jó egy edző.


Na de biztos hogy 16 évesen konditermezni akarsz? Nagy súlyokat még úgyse használhatsz mert növésben vagy. Nincs más sport amit ki szeretnél próbálni?

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon is van. Meg kell vele beszélni, mit szeretnél, úgyis felmér. Te határozod meg mit/meddig szeretnél. Csak győzd fizetni.
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És amúgy mennyibe kerül egy óra nagyjából Budapesten?
tegnap 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!