Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebből leszálkásítva szar...

Ebből leszálkásítva szar forma lenne? Kép a leírásban!

Figyelt kérdés

176cm vagyok 83-84kg között mozgok. Kar: 41, mellkas: 117 comb:62 vádli: 40 vállkerület: 130 derék: 95 😬😬

Testzsírom, mint látható legalább 20%

12-15% közé gondoltam, hogy leszálkásítok, hogy a kockák látszódjanak, vagy még tömegeljek kb 90kg-ig előtte? Mi a véleményetek?


[link]



aug. 22. 08:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#7 nyomom a mellet, és szálkásítás alatt is végig edzek majd, de sajnos a mellem a gyenge pontom 😏 elég erős, de nagyon lassan nő.
aug. 22. 22:29
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Kerdezonek szólok. Battya! A te testedbe nem lehet bele kötni. Ez így van jól ahogy van. Ne akarj meleg fiúnak tűnni. Férfi vagy bammeg. Így vagy jó. Ne szalkasits.
aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

majd kérdező dönti el :)

sok férfi szereti a szálkás testet és a nők is

aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

3 napja elkezdtem a szálkásítást. 2000kcal körül viszek be. Így kb 1000kcal deficitben vagyok.

A tapasztalatom alapján a súlytartó kcal nálam 3000 környéke!


Kb 2g / ttkg fehérje megy, és kb 3g/ttkg ch.


75kg a célom! Amint elértem küldök be képet az eredményről. Ha 15% fölött maradna a tzs, akkor meghosszsbbítom a szálkásítást pár héttel.


Ezután nekiállok egy nagyon óvatos tömegelésnek, hogy nyárra elég legyen majd 4-6 hét szálkásítás.


Amúgy én ugyanilyen zsírréteggel kezdtem edzeni, nem a tömegelés miatt lettem zsíros, sőt még formásabb is lettem.


De ha egyszer leszálkásítok, akkor soha többet nem akarok sokkal 15% tzs fölé menni.

aug. 24. 15:14
 15/18 anonim ***** válasza:
Hajrá, nekem is szzálkásítanom kell, csak ülőmunka miatt könnyebben elhíztam.
aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés!


Ma 11. Napja nyomatom a szálkásítást. Ahogy írtam is 1800-2000 kcal körül viszek be.

79kg vagyok. Szerintem csak sok víz ment le.


Jól érzem magam, semmi negatívat nem érzek. Elég jól bírom, talán 1-2x voltam éhesebb, mint kéne.


Edzés is megy heti 4x.

Ugyanazokkal a súlyokkal dolgozom, mint előtte, hogy izmot ne nagyon veszítsek.


Úgy néz ki, vagyis én úgy látom magamon, hogy innen kell még legalább 6-7kg zsírt leadjak, így a 75kg-os cél helyett a 73kg-ot céloztam meg október közepéig.


Majd még jelentkezem!

szept. 1. 18:43
 17/18 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés!


Ma van a 25. nap, hogy 1800-2000kcal között mozgok.


Súlyom 76.5kg reggel éhgyomorra. (mindig akkor mérem)


Az a helyzet, hogy kicsit alá lőttem a kalóriát, mert ha minimálisan is, de elkezdtem gyengülni a gyakorlatokban, és túl gyorsnak találom a fogyást.


A környezetem szerint a tzs-m bekúszhatott 20% alá végre a kezdeti nagyjából 23-25% ról.


2200 körülre felviszem a bevitelt a fennmaradó 4-5 hétre.


Meglátjuk mi lesz. A cél 73kg!

szept. 15. 13:58
 18/18 A kérdező kommentje:

Ja, és a combom 2cm-rel lett kisebb

Karom 1cm-rel.

Derékbőség kb 5-6cm-rel ezidáig.

Csípőm is 5cm-rel.

Mellkas is 4-5cm-rel csökkent.

szept. 15. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!