Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A személyi edző készit egy...

Nymphas_corp kérdése:

A személyi edző készit egy edzés tervet aztán "magadra hagy" vagy segít minden egyes alkalommal edzeni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni edzeni járni, de nem tudom hogy hogy mükődik, segít az edző vagy csak csinál egy hozzád illő edzéstervet azt jól van. Azért is kérdezem, mert bizonytalan lenne hogy lennének edző társaim és egyedül meg elkezdeni edzeni elég necces. Hülye kérdés tudom, de kiváncsi vagyok főleg olyanokra akik már elég komolyan benne vannak hogy nekik hogy kezdödött ez az egész.

júl. 22. 19:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
Csak egy kicsit utánna kell járni a dolgoknak és már nem is kell személyiedző, szerintem fölösleges pénzkidobás. Egy totál kezdő is utánna tud olvasni, kajat osszerakja magának, edzéstervet is, gyakorlatokat megtanulja kis súllyal először helyesen kivitelezni.
júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
52%

Nekem van személyi edzőm. Ott van mellettem és mondja, mutatja mit kell csinálnom. Ha szar a testtartás kijavít... Stb

Van online lehetőség is nála, akkor ad étrendet személyre szabottan és edzéstervet.

Hiába drága, nekem szükségem van rá és sokszor jól jön hogy ott áll mellettem vagy éppen ül

júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A zuhany alatt még nem szoptad le?🤣
júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!