Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csináljam egyedül a...

Hogy csináljam egyedül a fekvenyomást?

Figyelt kérdés
Holnap egyedül kell mennem mellezni, és ugye a fekvenyomás veszélyes egyedül. De meg szeretném csinálni
júl. 4. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináld holnap után.
júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne holnap akarj maxolni a 200 kilóba, de ha ennyire nem bírod kontrollálni a hatalmas munkasúlyokat, akkor nyugodtan kérj meg valakit a teremben, hogy álljon föléd spotolni.
júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én régóta egyedül szoktam. Mondjuk évente kb. egy olyan alkalom van, hogy rajtam marad a súly, ilyenkor oldalra legörgetem. A lényeg, hogy semmiképpen ne a nyakad felé engedd, ha bukta van.
júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs erőkeret?
júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem veszélyes ha nem 100+ kiló a munkasúlyod, de ha félsz akkor csinálj helyette valamilyen gépes nyomást, vagy nyomj egykezesekkel, vagy smith keretben
júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A padoknál van a fekvő rész mellett tartó kar (bár sok helyen kiszedik). Pont erre szolgál, hogy megemeled és ha egyedül edzel akkor nincs gond, mert arra zuhan a rúd és nem a mellkasodra. De egyébként általában nem egyedül van az ember, meg lehet kérni valakit hogy segítsen be az utolsó szériában, illetve ha gond van valaki tuti odaugrik.

Továbbá ismerned kellene annyira a tested, hogy tudd mekkora súllyal tudod biztonságosan elvégezni a gyakorlatot.

júl. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk kulturált súllyal kéne csinálni, olyannal, amit elbírsz! Nem akkora súllyal, ami alatt hörögve üvöltesz, a teremben lévő emberek pedig azt hiszik, haldokolsz, és az első ismétlést is le kell rólad rángatni a haverodnak.
júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8-9rpe es nincs gond
júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!