Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyedül lehet fekvenyomni?

Egyedül lehet fekvenyomni?

Figyelt kérdés
Nincs ismerősöm aki jönne velem terembe, ott meg nem akarok megkérni senkit hogy álljon be mögém. Lehet nyomni egyedül vagy veszélyes? És ha tárogatásból csinálom meg a fekvenyomó sorozatot vagy egy-két sorozattal többet az nem helyettesíti esetleg?
2014. nov. 3. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.Én otthon csinálom 2 db egykezest használok hozzá.De azért ha maximális súllyal akarnál nyomni oda már elkélne egy segítő.
2014. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de akkor nem biztos, hogy neki mersz ragaszkodni az utolsó nyomasnak, mert félsz, hogy rád szakad. Pedig akkor történik a lényeg. Ha megkersz valakit, akkor már lesz is ismerősöd :)

A tarogatas nem helyettesíti, ne legyél antiszociális :D

2014. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, én is évekig itthon edzettem és nem pici súlyokkal, 100 feletti szériázással fekve. A tárogatás nem helyettesíti!
2014. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak jól meg kell választani a súlyt. Persze ha még nem vagy olyan szinten túl nagy kárt amúgy sem teszel magadban ha pihenteted a súlyt a melleden, de szerintem sokkal cikibb mintha megkérnél valakit hogy segítsen.
2014. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. Sokan tévesen azt gondolják, hogy bukás nélkül nincs fejlődés, ami nem igaz.
2014. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!