Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kiloig szabad maximum...

Hány kiloig szabad maximum egyedül csinálni a fekvenyomást?

Figyelt kérdés

60 kilo a maxom azt még félelem nélkül merem egyedül használni max a melkhasamon hagyom ha nemtudom ki nyomni pihenek alatta fél percet és ki nyomom.

Viszont ezt a módszert max hány kiloig érdemes használni? Egyáltalán milyen veszélyei vannak ha bazinagy súly a mellemen marad? Megfojtani gondolom nemtud mert mellrol nyomja az ember


2021. máj. 28. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben leejted és max meghúzod valamidet
2021. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy amit 6nal tobbet megtudsz magadtol csinalni, azzal lehet egyedül, viszont ez a lent tartas majd kinyomas ez számomra bizarr. Ha érzem, hogy nem menne a következő ismetles akkor vissza rakom, de ezt kitapasztaltam mar.
2021. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem maxolgatnék egyedül. Annyival csináld amit minimum 5-6x ki tudsz nyomni és ne rakj szorítókat rúdra, hogy baj esetén szépen lecsússzanak a tárcsák. Plusz ha érzed, hogy épphogy kiment az utolsó ismétlés, akkor ne próbálj még egy ismétlést, hogy hátha az is kimegy.


Gondolom otthon edzel. Legyen helyed arra, hogy végiggurítsd a hasadon a lábadig a rudat, onnantól meg ugye simán felállsz vele. Nekem volt olyan, hogy a szekrényem ott volt a fekvenyomó mellett és nem tudtam miatta legurítani magamról, 2percig szenvedtem alatta mire kikúsztam alóla (nem akartam leborítani a földre).


De idővel elgondolkodnék egy biztonsági rudas megoldáson, erőkereten, azzal azért jóval biztonságosabb edzeni.

2021. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Barmeddig ha ertesz hozza. 140et is felrakom 1edul 70kgosan. De ha parazol nyomj biztonsagi padon v keretbe ahol van hova lerakni ha nemmegy. Ha meg kemeny vagy es nem megy ki felallsz vele vagy ledobod
2021. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!