Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kell használni a gépeket...

Hogy kell használni a gépeket a kondiba?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy van e olyan oldal, ahol szinte minden gép össze van szedve, és megtalálom, hogy kell helyesen használni? Tudom, hogy a gépeken van instrukció, azokra hagyatkozom általában, de van egy-kettő, aminek pl nem tudom a pontos nevét, de bővebben utánanéznék, hogy kell használni, hogy a helyes a tartás, stb

jún. 19. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A gépeken nincs is igazán technik vagy "helyes" tartás, hisz egy irányba tudod őket mozgatni. Csak arra, amerre engedik, másmerre nem, tehát nem tudod őket helytelenül használni.

Mindenesetre ha a rajtuk lévő matrica nem elegendő, akkor YouTube-on az összes létező gépről van videó. Ha a nevüket nem tudod, akkor kérdezz meg akárkit a recepción, vagy akárkit a teremben, mindenki segíteni fog. A használat vagy a beállítás kapcsán is leszólíthatsz akárkit.

jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem mindig egyértelmű hogy mit kell csinálni.

[link]

[link]

[link]

jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A belinkelt videók vagy megjátszottak, vagy fogyatékosak szerepelnek rajtuk. A kérdezőt reméljük nem kell velük összemosni.
jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, azért ennyire vészesen béna nem vagyok, illetve jártam már előtte edzeni, nem nulláról kezdem, csak gondoltam hátha van valami ilyen oldal, ahol minden megtalálható
jún. 19. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

Hatalmas!🤣🤣🤣🤣

jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl ami miatt a kérdésem megszületett, mi annak a gépnek a neve, ami farizomra jó, hasonló a csigáshoz, állva kell végezni a gyakorlatot, az egyik lábadat használod először, és hátra kell húzni, ilyen “csúszkán” van a lábad, nàlunk nem rápakolod a súlyt, hanem beakasztod, ha ez így érthető
jún. 20. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=y2KQlyda-e8


Farizom gépre (glute extension)-re gondolsz?

jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kb ugyanez, csak nem felfele kell dolgozni, hanem allva siman hatrafele
jún. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!