Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mièrt èrzem magam energikusabb...

Mièrt èrzem magam energikusabbnak a hètköznapi kajáktól?

Figyelt kérdés
Sokszor megpróbáltam màr azt, hogy csak testèpítő kajákat eszek, fehèrjés zabkása, tojásrántotta, csirkemell rizs, stb gyúrós kaják. de állandóan éhes voltam, és fàradékonyabb meg gyengébb. pl eszem egy zabpelyhet fehérjvével reggelire, nem is ízlik annyira, ès el sem telít, hiàba hosszú felszívódású a zab. de ettem most reggelre jobb minősègű virslit, rozskenyeret meg sajtot, és sokkal jobban érzem magam tőle. pedig ezek szemètkajàk elvileg a gyúrósok szemében. el lehet érni egy jó formát ilyesmi kajákkal is? úgy hogy kerülöm az édességeket, finomított szénhidràtokat, de pl nem csak csirke rizst eszem ebédre, hanem főzeléket valami hússal, reggelire nem mindig zab, hanem jobb összetevőkből szendvics, ilyesmik. az a baj 2 hétig tudom àltalában ezt a nagyon szigorú étrendet tartani, és utána falási rohamok jönnek rám mert mindent megvontam magamtól.
máj. 30. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert ami szerinted gyúros kaja az csak fehérje szénhidráttal. Amig nincs rost meg zsír addig nem is fog eltelíteni.

Azt meg kutatádok kimutattak hogy nagyobb a tapanyaghasznosulás ha az ember oylat eszik amit élvez.

Illetve ott van a megvonás ami tök felesleges. Egy változatos étrend kell kalóriaszufficitben, megfelelő fehérjével. A köztudatban is ez kene legyen a gyúrós étrend.


Nem is értem miért maradt fent a köztudatban a csirke rizs marhaság. 4 dolog jell hogy az ember jollakjon. Fehérje, zénhidrat, eost, zsír. Abból a rost es a zsír is hiányzik.

máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem kezdő vagyok, nagyon sokat olvastam a kondis tèmában amikor annyira érdekelt. tudom jól hogy nem csak csirke rizs létezik, hanem sokféle képpen el lehet készíteni ezeket a kajákat. csak mióta edzek, nem tudtam hosszan tartani egyik étrendet sem, mert mindig nekiàlltam a nagyon drasztikus étrendnek, ahol èlvezhetetlenek voltak a kaják, szenvedés volt megenni őket. tudtam tartani pár hétig, aztán falási rohamok a megvonás miatt, majd kezdtem újra a drasztikust. az elején a builder tv-t néztem és olvastam nagyon sokat, és szerintük kb minden szemét kaja a csirke rizsen meg a zabos fehérjén kívül, és nem lehet szemét kajákkal jó fizikumot elérni. bár igaz hogy genetika, de egyik ismerősöm aki oda jár edzeni ahova én, 85kg kb 5-6%-os testzsírral, ami elég jó szerintem ahhoz képest hogy azt eszik amit megkîván nem csirke rizst, bàr valószínű ő a genetikája miatt olyan szàlkás
máj. 30. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!