Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjétől gyorsabb és...

Tottenham kérdése:

A fehérjétől gyorsabb és energikusabb lettem?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség és csak egy baromság de elkezdtem egy hete a szálkásító diétát. Ez előtt a focipályán 4-5 km után kerestem az oxigént és nagyon elfáradtam de a mai napon voltam kocogni illetve futni és egyhuzamban 7 km lett!! És ez nem vicc és az volt az érdekes,hogy tele voltam energiával. Meg érzem is a lábamban,hogy erősödött..Mi történhetett?

2013. jan. 13. 09:08
 1/4 dirtboy ***** válasza:
ezt nem igen lehet egyfajta tápanyagra fogni,inkább az egész étrend plusz gondolom nem ez volt az első edzésed.
2013. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy figyelem a kalóriabevitelt és nem haladom meg az előírtakat. Ez napi 1700 Kcal nekem mert van 7 kg felesleg. De nem ez az első edzésem...csak az a furcsa most,hogy könnyebben mozgok és van erő is. Nem tudom meddig :D
2013. jan. 13. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert tápértèkileg többet eszel mint előtte.
2013. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb a kaja,és így az energiaelosztás előnyösebben jön ki a szervezetnek,ezért vagy energikusabb+a lassú felszívódású szénhidrát miatt,ami folyamatosan energiával látja el az izmokat,meg maguknak a tápanyagoknak az összhatása,tehát nem lehet csak a fehérjével magyarázni.
2013. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!