Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés? Hogyan tudnék...

Testépítés? Hogyan tudnék energikusabb lenni?

Figyelt kérdés
imádom a testépítést de már nincs eröm csinálni mert melo mellett edzettem rendesen de az utobbi időben ugy kimerültem hogy rosszul is lettem már és jelentősebb sulyt is vesztettem az étvágytalansággal. Pedig nem akarom feladni az edzéseket, ígyis csak 3napot voltam egy héten. És stresszel hogy lehet felkell adnom.
2013. febr. 22. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is kemény fizikai munka mellett edzek.Áprilistól egészen Októberig elég húzós.Reggel 5-re megyek dolgozni ,és van mikor 6-7 -kor érek haza ! Ilyenkor be szoktam iktatni a 7végét is,mert egy kettő kinyiffansz!Egy kétszer megcsináltam azt,hogy 8 -kor értem haza,8:50 -re mentem edzeni!Ez nagyon kemény edzések voltak,mert csak szenvedtem! Mostantól megfogadtam,hogy ha 7 köunap hazaérek hamarabb akkor megyek + szombat,vasárnap.A lényeg,hogy heti 4 alkalommal tudjak elmenni !Nem adom fel,addig csinálom ameddig bírom.De azért nem minden nap ilyen húzós! Csak kitartás és nagyon sok AKARATERŐ ! :)
2013. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel:)

Még esetleg megpróbálhatsz mondjuk 1-2 edzés előtti energizálót, engem néha nagyon fel tud dobni:)

2013. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
3 nap elég, de menj 2x vegyél vissza, nagy dolog :P majd megjön a kedv :P
2013. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!