Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire csináljam ki magam...

Mennyire csináljam ki magam egy edzésen?

Figyelt kérdés

Teljes testben edzem heti 2-3 alkalommal, ami nekem nagyon bevált. Edzésenként átlagban 3 sorozattal mindenre, de ugye vannak átfedések.


Két verziót tapasztaltam ki.

Az egyiknél minden szettet minden edzésen tényleges bukásig viszek. Annyira, hogy az utolsó ismétlés már csak ultrabrutál félismétlés.

Egy ilyen edzés totál kiüt, rendesen megérzem azért idegrendszeri szinten. Persze valahol ez jó érzés is.


A másik mikor technikai "bukásig" viszem. Leállok a totál szenvedés előtt. Itt gyakorlatilag friss maradok edzés után és jobb a közérzetem is, csak olyan elpocsékolt edzésnek érzem, hisz marad bennem.


Naturál vagyok. Melyik utat válasszam? Kortizol, idegrendszer mennyire kap az első edzésnél?


Próbáltam mindkettőt 2-2 hétig. Különbséget csak közérzetben tapasztaltam.


ápr. 30. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek a munkasorozataid RPE7 és RPE10 között. Hogy ezen intervallumon belül hogy programozod a volument, az egyéni preferenciától és regenerációs képességtől függ.
máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!