Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor lett unalmas a profi...

Mikor lett unalmas a profi testépítés? Pl Jay Cutler után?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen szubjektív. Sokak számára még mindig izgalmas, sokak számára meg már Arnold után nem volt az, úgyhogy erre a kérdésre nincs egy konkrét válasz.
2023. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kinek?neked?mert készülsz?vagy csak nézni unalmas?értem a kérdésed de sok kérdést vet fel,én éppen azokban az időkben voltam nagyon aktív edzés ügyileg amiket írtál,mára nekem is ilyenné vált az egész sport,amúgyis nagyon nagyon szűk réteg akit az erdekel az emberek 0.5%a
2023. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Mar ott is. Arnoldeknal kezdodott es meg is allt kb a dolog esztetikai szempontbol szamomra. Ezek a beles, novis formak mar reg gazak szerintem. Nezni amugy mindigis unalmas volt 😀 de 15 eve edzek es sose hagyom abba
2023. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Arnold utoljára 1980-ban volt Mr Opympia győztes, nem hiszem, hogy aki az ő idejében nézte a profi testépítést, az most ide írogatna.😆 Amúgy számomra nem unalmas, miért lenne az?
2023. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az old school "testépítés" jött be mindig is, mikor erőgyakorlatok, bemutatók is voltak, nem csak pózolások.

Mondjuk ezek már archív felvételek, történelem. A mait egyáltalán nem követem.

2023. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, érdekes válaszok, viszont pl ahogy robogott a magyar testépítés 2000 és 2010 között úgy is halt be, vagy nem? Akár a profi részt akár az egyszerű kis termeket nézve.
2023. júl. 28. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám. A 2010-es években a Bohos-Bereczki-Kati triónak hála pont rohadt nagy hype-ja volt a testépítésnek, konkrétan mindenki gyúrt 14-60 év között. Most meg a 2020-as években pörög a Király Laci kultusz, az erőemelés, a fitnesz YouTube, úgyhogy minden évtizednek megvan a maga hulláma, de egyik sem "halottabb" a másiknál.
2023. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zizizabalo ***** válasza:

Ha már Király Laci, meg kell említeni Cbumot is, vagyis nem is kellene, mert mindenki ismeri, fiatalok kedvence, egyik legkövetettebb testépítő a drága szociális médiában.


Ugye ő is classic kategóriában indul, sok összehasonlító videó is kikerült ahol hypeolták László vs Cbum csatát, mivel valamelyest hasonló fizikumuk van.

2023. júl. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Nálam az, hogy abbahagytam a versenyek követését, egybe esett azzal, hogy minden sportnak hátat fordítottam a médiában való követés szempontjából. Kb. 2018. Addig F1, football, tenisz, testépítés... szóval szerteágazó. Egész egyszerűen nem vagyok már kíváncsi a sok gyerektekintetű, sótlan, zéró karizmájú manapság futó arcokra.


Persze, a sport művelése az életem része maradt, de ma már eszembe nem jutna, hogy közvetítésekre pazaroljam az időmet.

2023. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A #9 vagyok: de hogy ne csak offoljak, Philék után jött szerintem a lejtmenet. Azóta teljesen érdektelen, nulla személyiségű aktuális insta sztárok mindenfelé, amerre nézek.
2023. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!