Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzést követően megerőltettem...

Edzést követően megerőltettem a mellizmom?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy edzést követően nem volt semmi panaszpom. szuperül durrantam és nem éreztem hogy tulajdonképpen túlerőltettem volna magam ,főleg úgy,hogy leginkább csak kar és váll gyakorlatokat végeztem és mindez után lenyomtam spontán 50 fekvőt(természetesen egyhuzamban).edzést követően kb 2-3 órával rá lefeküdtem aludni kb éjfél és egy közt valamikor, majd hajnalban 4 óra körül arra ébredtem fel hogy erős,éles szúró fájdalmat éreztem a mellkasomban ,vagyis a mellizmaimban. mintha szét akart volna szakadni minden egyes mozdulatommal az izom és égetett is rendesen. ez mostanra enyhült de még mindig fáj valahol és nem igazán találom a helyét. hiába próbálom kitapintani xd recept ,diagnózis létezhet erre ?

2023. márc. 30. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"lenyomtam spontán 50 fekvőt(természetesen egyhuzamban).edzést követően"

Miért csinálsz ilyeneket? Poénból néha biztos oké, de egyébként pont arra jók az ilyen hülyeségek, hogy az egyén jól megsérüljön, vagy jól megerőltesse magát. Ha elmondásod szerint múlik, akkor nem biztos, hogy dokihoz kell rohanni. Nyújtsd, ha jól esik, masszírozd, pihentesd, aztán ha több napon keresztül sem tűnik el, ne adja isten fokozódik is, akkor még mindig elmehetsz orvoshoz, gyógytornászhoz.

2023. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hülyeségek?? pusztán egy plusz feladat volt ,és amúgy is csak azért említettem meg mert azt is csináltam pont úgy ahogy mást is előtte . 50 fekvő lófsz igazából..főleg, ha azt veszem hogy napi 250-300at szoktam csinálni. gondolkodtam és nyílván szintet léptem mert azóta olyan vagyok mint egy Gorilla xd..igaz most kényszerből vagy két napot nem edzek mert még mindig fáj de ez már izomlázra hajaz ,szóval minden rendben szerencsére . és bármilyen is az amit hozzászltál .köszi azért
2023. márc. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!