Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb 3 napos...

Melyik a legjobb 3 napos edzésterv? F/20

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy legjobb. 3 napos edzéshétnél én a teljes testes edzést tudom ajánlani intenztiás-volumen-technika szemlélettel, de ez random jött. Én anno edzettem ilyen felosztásban. Viszont ez csak felosztás. Ha tervet akarsz, akkor egyénre szabott programra van szükséged. Programozz magadnak (miután szereztél ehhez megfelelő tudást), vagy keress fel egy jó edzőt. Ha valami edzéssablonra vagy kíváncsi, azt te is találsz a neten.
2022. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a legjobb edzésterv, ami SZÁMODRA tartható és élvezed.

Mert, ha tartható egy edzésterv, és talán még élvezed is mellette, akkor nagyobb az esélye annak, hogy nem fogod 1 hónap után abbahagyni az edzést..


Nagyon sokan elvesznek a részletekbe és a legfontosabb dolgot meg nem veszik figyelembe edzéstervnél. TARTHATÓSÁG


Hiába írok neked 3 napos hiper-szuper edzéstervet, ha valójában utálod..

2022. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Másfél éve edzek minden hétfő, szerda és péntek teljes testre.


Gondoltam kipróbálnék valamilyen felosztást is hátha jobban fejlődöm.

2022. dec. 14. 15:26
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem a felosztáson fog múlni a fejlődésed. Ráadásul heti 3 edzésnapnál tényleg nem igazán lehet jobbat kitalálni, mint a teljes testes edzés.
2022. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1 hónapja elkezdtem ezt:


Hétfő: mell, tricepsz


Szerda: hát, bicepsz


Péntek: váll, láb


De akkor lehet vissza kellene álljak teljes testre

2022. dec. 14. 16:57
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Heti össz-vissz egyszer megedzeni az adott izmot egész egyszerűen nem optimális, pláne nem naturálon. A saját fejlődéseddel cseszel ki.
2022. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Csinálhatsz esetleg ABA-BAB felosztást.

Vagy marad a teljes test. Heti 3x edzésre tényleg nem lehet jobbat kitalálni. Amit elkezdtél egy hónapja, hogy mell-tricepsz és társai, az naturálban tényleg nem a legjobb felosztás. Ennyi erővel a vállat berakhatod a mell-tricepsz mellé, és akkor kaptál egy push-pull-leg edzést. De heti 3 alkalomra az sem egy nagy eresztés.

2022. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MadSeal ***** válasza:

Kb. csak azt tudom mondani, mint amit előttem + kipróbálhatsz egy alsó-felső-teljestest bontást is és játszhatsz az intenzitással, volumennel, napok elosztásával (pl. Alsó-felső-teljes felosztásban én leedzeném egymás után 2 nap a feles napokat, aztán 2 nap szünet a teljeshez) Vagy akár teljestestnél minden nap máson a hangsúly (nyomások, huzások, láb) aztán a többi izomcsoportra magasabb ismétléstartományban kiegészítők.

Variálni lehet sokat, határ a csillagos ég.

2022. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jobb a 3 napos ABA-BAB vagy jobb lehetőségeim lennének ha 4 naposra váltanék? Sajnos 5 nap már nem fér bele, és 4 napos is max másfél óra/alkalom lenne
2022. dec. 15. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"4 napos is max másfél óra/alkalom lenne"

És kinek kell több?

2022. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!