Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell tömegelnem ilyen súllyal,...

Kell tömegelnem ilyen súllyal, hogy formás fenekem legyen? Illetve guggolós/kitöréses tanácsok?

Figyelt kérdés

165cm 51kg vagyok (ingadozo 49-tol 52-ig)

Kellene tömegelnem, hogy idővel szép legyen?

Nem vagyok valami sportos időnként szoktam lábemeléseket végezni, guggolásokat kis súllyal, de eddig jutottam.

Kb tavasz óta nem edzettem, akkor sem estem túlzásba, max 10 kg-mal vegeztem guggolast, kitorest.

Mult heten keztdem el kitöréseket csinálni, csak 7kg-mal😅, de olyan szinten elvannak gyengülve az izmaim, hogy nem tudtam volna helyesen végezni többel. 15-öt kitörést csináltam úgy két naponta eddig.

Lassan növelném a tömeget. Tudom, ennyitől semmi változás nem lesz.

Esetleg ha valaki ennyi információval tudn tanácsot adni, megszánna vele?

Gondolom a terhelhetoseget en fogom erezni, hogy mennyi idő után mennyit bírok, de ezzel kapcsolatban is szivesen fogadnek informaciokat.

Olyan kerdesem lenne, hogy milyen surun vegezzem a guggolásokat, kitoreseket, illetve mennyit egy nap? Régebben úgy informálódtam hogy felesleges sokat csinálni. Nem tudom most mitévő legyek.

27N



2022. nov. 6. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Óvatos betömegelés ajánlott majd utána intenzív zsírégetés.
2022. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Nézz egy programot mert a rendszertelen őssze-vissza edzegetésekkel nem sokra jutsz.

Az izmokat kellő sorozattal kell terhelned ezutan pihentetned,hogy regeneralódjonak és legy idejük nőni erősodni.

A táplálkozást is módszeresen kell beállítani hogy kellő mennyiségű fehérje szénhidrat,zsirok álljanak rendelkezésedre,amiből az izmaid nővekedni tudnak.

A popsi a legnagyobb izmod,ennek megfelelően jelentős terheléssel tudod növekedésre serkenteni.

2022. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!