Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb fenék + hízás. Hogyan?

Nagyobb fenék + hízás. Hogyan?

Figyelt kérdés

Igazából nem csak a fenekemmel van baj.

26 éves nő vagyok 170 cm és jelenleg 48 kg.


Szeretnék hízni.


A párom segít az edzésben, ő járt edzőhöz, de nekem csak az otthoni edzés fér bele az időmbe. Plusz nem vagyunk elresztve anyagilag sem.

(pláne most, hogy 800 ft a kenyér, 1200 ft 10db tojás 600 a tej és sorolhatnám...)


A hyper mass tömegnövelő fehérjét használtam edzéshez, működött is, fejlődtem látványosan.


Heti 3 edzéssel kezdtem combosodni. Betegség és magánéleti problémák miatt abbahagytam az edzést 3 hétre... Visszafogytam, a fenekemet is laposabbnak látom, mint valaha.


Újra belekezdek az edzésbe, valaki esetleg tudna ajánlani hyper massnál olcsóbb készítményt?

Valamint mi a különbség a hyper mass és a muscle mass között?


Plusz... világ életemben sovány voltam, ha ettem ha nem.

Pajzsmirigy és hormonproblémám nincs, az ki lett vizsgáltatva, egyszerűen nehezen hízok.


Szeretnék egy kis zsírt is magamraszedni, hogy ne egy izom+csont nő legyek edzés mellett sem, hanem olyan, akin van mit fogni.

(Gondolom furcsa ebben a kategóriában arról hallani, hogy valaki zsírt akar magára, de a narancsbőr sokkal vonzóbb, mint ha valakinek a csontjára rá van száradva a bőr (ahogy falun mondják hogy sovány))


A páromnak nagyon tetszem így, de tudom, hogy azért örülne ha lenne is mit fognia xD Na meg én pláne örülnék neki, ha nőiesebb alakom lenne...



Előre is köszönöm a tippeket tanácsokat!



2022. nov. 3. 14:32
 1/9 anonim válasza:
84%

Egy éve 56 kiló voltam. Nem változott semmi, csak megöregedtem. Most 78. Igen, a hormonváltozással ennyi jött fel, és nagyon szenvedek miatta. A világ összes vitaminját megettem anno, hogy hízzak. Most meg fogyni szeretnék. Aztán rájöttem: nem érdekel. Nem rossz ez így sem. Soványnak lenni sem rossz. Bárcsak ismét megehetnék bármit!

Tollaslabdás játékkal híztam kicsit régen. Nem is a többlet kaja, hanem a mozgás, ami segített a hízásban. Voltam mélyebb helyzetben 45 kiló is.

2022. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Érdemben nem tudok válaszolni, de küldök szívesen pár kg zsírt, de csakis a hasamról :)
2022. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Én meg fogyni szeretnék. Cserélünk? :D
2022. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a kaja, edzés kombón kívűl nincs más út.


Lehet, hogy nálad a "sokat eszem" igazából nem is sok. Igyekezz magas kalóriatartalmú ételeket belecsempészni a diétádba. Sajtok, mogyoróvaj, magvak, stb

2022. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem sehogy
2022. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Hiper mass muscle mass...ilyen mass meg amolyan mass.

Egy a vége:Jó drágán veszel egy vödör ízesített cukrot nemi minimális fehérjével.

Azaz ár érték arányban kiba$$ottul drága minden tömegnövelő!Felesleges szedni.A kezdőket rendszerint atba$$ák,mivel türelmetlenül hízni akarnak.Azt hiszik hogy a lényeg minnél nagyobbnak lenni minél rövidebb idő alatt.És mivel nehez tudnak enni eleget máris kesz a terv:Toljad a tömegnövelőt!! tadám és télleg!!Jól behíznak tőle..Nem jó értelemben.


Ne légy türelmetlen.Ez nem az a műfaj!!

Egyél jó szénhidrátokat.Sok műzlit,magokat,gyümölcsöket.

Tesztaféléket ,hüvelyeseket es ha mindenáron tápkieg kell akkor tejsavót +vitaminokat asványi sókat.

Calóriapluszba kell lenned.

Idővel megindul a súlynövekedés.És nem kell aggódnod mert izom mellett zsírt is fogsz felszedni.De legalabb lesz vmi kinézeted,formád es nem egy pufi, dagadt kiscsaj leszel.

2022. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Egyél sok zsíros ételeket és mozogj kevesebbet. Hízni fogsz.
2022. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez szemet szurt: ha nem vagytok anyagilag eleresztve, akkor mibol futja a hyper meg musclemassjaidra? (Koltoi kerdes.)

Az mar reg baj, hogy te ezektol varod a csodat. Kezdetnek ezeket kellene "helyretenni", aztan johet a tobbi.

2022. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7


Nálam az a tapasztalat, hogy amint abbahagyom a mozgást fogyni kezdek.

2022. nov. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!