Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi terembe voltam és...

Kondi terembe voltam és elkezdet nyilalni a bicepszem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma kondiba voltam és edzettem, kb fel óra után úgy voltam hogy gugolok párat így hát felrakása összesen 20 kilot a rúdra bemelegitesre majd neki álltam a gyakorlatnak, ahogy tartottam a valamon a súlyt kicsit furán éreztem a jobb bicepszemnél, azt hittem hogy semmi baj csak hogy első gugolas a nap és ennyi a végére ahogy megcsinaltam 1 szériát nagyon fájt, leraktam a súlyt és nem múlt el, azóta megjobbam faj, inkabb akkor ha vízszintesen hozom a kezem és a bicepszem belső felénél a legerosebben, nyomasra is érzékeny, de nincs belilulva se bedagadva viszont nem tudok se emelni vele, se tartani vele semmit mert nyilal olyankor, mi történhetett, mit csináljak hogy jobb legyen?

2022. szept. 4. 02:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Fordulj sürgősen orvoshoz.
2022. szept. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet íngyulladás

Orvos!

[link]

2022. szept. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!