Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Áhh ne kérdezzétek.Most...

Áhh ne kérdezzétek.Most jöttem haza edzésről ilyen tényleg létezik,meglehet ezt csinálni ekkora testsúllyal?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, ma nem mentünk délelőtt a haverokkal,helyette kimentünk délelőtt edzeni a szabadtéri streetworkout parkba, ahol egy futópálya is van körülötte.Nagy kedvvel mentem, de el is vette a kedvem amit láttam.

80 kg vagyok, tudok párat húzódzkodni,tolódzkodni ezt is akartam csinálni, majd futni.Volt ott valami OGRE.122 kg azt mondta.Nos ez a fószer bemutatott nekünk egy olyan edzést a parkban, hogy én ott leültem és elszívtam 2 cigit,egymás után.Bemelegítés 15 muscleup,majd pihi, és szuperszettben húzódzkodás+tolódzkodás 20-20 ismétléssel.Voltunk ott páran,de a kedvünk is elment.Majd utána elkezdi már eléggé bemelegített, megy futni, elindította a stoppert.5 km-t futott,22 perc körül végzett.Én még így futni nem láttam senkit, főleg nem egy ekkora izmos embert.

Pár szót beszéltünk vele, elmondása szerint naturál volt.

Én is eltudnék ekkora testsúlyt izmosan elérni, úgy hogy közben így tudjak húzódzkodni, tolódzkodni, muscle up-ot csinálni, meg futni?

mi kell ehhez, hogy így menjen az edzés?

Ugye ilyet naturálan nem lehet elérni, csak mondta hogy naturál?


2022. ápr. 21. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
kokszol
2022. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Steroid
2022. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ezekben a kérdésekben mennyi idő van? 🤣
2022. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
hihetően hangzik
2022. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%
Egyetemista vagy, de nem tudsz leírni egy igekötős igét helyesen. Általános iskola harmadik osztály. Gondolom ott is csak tesire jártál be.
2022. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Mit ne kérdezzünk te agysebész?
2022. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rém hihető sztori.😅
2022. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a kategória még akkor volt jó amikor, amikor nem is létezett, csak a sport-mozgás, egyéb kérdésekben segítettünk-vagy kérdeztünk. Kiharcoltuk magunknak, hogy legyen külön testépítés kategória, aztán tele lett ilyen troll takony hulladékok fiúkkal, akik vagy szerelmesek a kondisokba, vagy egy kicsit is izmosabb srác nem adta a szájukba és idejárnak hisztizni.
2022. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért szerintem nincs tele. egy vagy két ilyen pondró van csak. csak hát ők a hangosak. ők frissítgetik egész nap megszállottként az oldalt nem a normális emberek. ennyi selejt meg minden netes közösségben előfordul szerintem. nyilván vannak viccesek mint az elemér, meg hányadékok mint a ducibuci. vegyes.
2022. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké. Jogos. Tisztelet a kivételnek!
2022. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!