Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Haverom nemrég jött haza...

Haverom nemrég jött haza amcsiból,80kg-osan ment ki most 118 kg,54cm karokkal. Előfordulhat hogy nem csak tápszert szedett, hanem más lehetőségekkel is élt?

Figyelt kérdés

Vagy kinn máshogy értelmezik a táplálék kiegészítő fogalmát.mert ugye a testépítés őshazája.

Azt mondja csak napi 5 ször kajál, sok fehérjepor, meg kreatin egy kis glutaminnal ami megy.

Elképzelhető ez?

Amikor megláttam a reptéren, szinte hihetetlen volt, úgy nézték az emberek is, mint valami szobrot.Kicsit magamutogató, olyan hosszúújjú direkt két számmal kisebb feszülős felső volt rajta, de mikor megláttam, nem akartam elhinni, pedig előtte is küldött képet, de azon annyira nem jött át.

Lementünk edzeni is pesten, hát ami ott volt, hihetetlen, hirtelen összeszaladt az egész terem, hogy ez kicsoda,tényleg a haverom?

még a tulaj és megkérdezte hogy ő valami sportoló vagy mi?

Volt fotója több amcsi bodyssal is, pl cséj kátlerrel is, meg rónival is(kólmen).Jó tudom fonetikus írás, nem volt kedvem normálisan leírni.

Este elmentünk szórakozni ott meg a kidobók félrehívták, hogy na de pajti, ugyan ez miként lehetséges, mit tolsz?

mert mi is toljuk, de nézz ránk, nem így nézünk ki.

Erre annyi mondott, kreatin, glutamin, fehérje.

Ez tényleg így van?

Mert ha igaz, ezután csak táplálék kiegészítőn fogok élni.



#énnemtudomezthogycsinálta
2017. márc. 26. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván 54-es kar a glutamintól lett. Vagy elnézést, lehet a kreatin, az már komoly cucc. Ne viccelj.. :D Ment a "kis" okosság szépen.
2017. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Amerikában van legális hormonkezelés,ott attól még naturálnak számítasz
2017. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Sok minden fel van tüntetve ezeknek az "étrend kiegészítőknek" a címkéjén, de más is lehet benne, amit nem tüntetnek fel. Az engedélyező hatóság csak azt vizsgálja, ami fel van tüntetve. Üzlet van mindennek a háta mögött. Volt olyan csecsemőknek forgalmazott rágóka, amiben nikotint találtak. A gyerek visítva ragaszkodott egyfajta rágókához. Azért, mert szép lassan függőség alakult ki benne a nikotin hatására, így lehet megdobni a piaci forgalmat.
2017. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mit raknak a fehérjébe, glutaminba, kreatinba, kedves utolsó? Abba a kreatinba, amit megveszel 5000 forintért?
2017. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég kamu szaga van ennek a kérdésnek.
2017. márc. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Trollkérdés, semmi értelme.
2017. márc. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Hajnal 2 van de ezt még leírom aztán lassan alvás.

Szóval New Yorkban vagyok, van némi fogalmam az itteni hobbi gyúrásról, mivel 3. éve űzöm...

Kezdjük ott, hogy vannak olyan,( most fejből meg nem mondom melyikek) táplálék kiegészítők, főleg edzés előtti bedurrantók, amik otthon illegálisak, itt meg megveszed bármelyik vitaminos boltban...

Eleve aki dolgozik itt, annak van pénze...

Sokan sírnak, hogy drága az élet, .eg elbaxák minden pénzüket, mert étteremről étteremre járnak, mindig kész kaját esznek, mégha nem is puccos étterem, de pl reggel egy deliben vesz 2-3 tojásos szendvigyet $15

Ebédre egy pizzériában eszik 2-3szelet pizzát egy üccsivet $20

Melóból hazafele eszik egy kínait, vagy vesz egy grillcsirkét stb stb $10-20...

tehát sokan 55-70 dollárnak lazán a seggére vernek naponta kaja sszinten...

Mi akik kevesen magunkra főzünk, tipikus testépítős kajákkal napi $10-15ból megvagyunk ha 1 hétre előre vásárolunk...

Tehát nekem aki napi 5-6 óra melóval keresek $330 abból havi $1200-at elvisz az albérlet, a kaját tudjátok, + 100 valamennyi a metró és 250 a ftnesz terem bérlet, kiszámolhatjátok mennyi pénzem van minden másra...


Ha meg tudod fizetni, én még nem éltem vele, de vannak klinikák ahová befekszel 1-2-3 hétre és szigorú orvosi felügyelet mellett kapsz olyan hormonkezelést, hogy ha fogyni akarsz, akkor fogysz, ha izmosodni, akkor izmosodsz, mindezt wellnesz hétvége fílinggel...

Meg lehet fizetni az orvost is, aki receptre tud adni anyagot...

De igen összességében akiket ismerek és biztosan tudom, hogy naturalok de komolyan veszik is mind nagyobbak, mint otthon az átlag... mondjuk fele ezeknek a személyeknek feka nekik meg más a genomjuk :D

De az 54 es kart túlzásnak érzem. Aztán ki tudja... elképzelhető.

2017. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Naivak vagytok. Ugy jatszanak velunk, ahogy akarnak, ha koxot akarnak belerakni a feherjebe, akkor belerakjak.

Par pelda: A tulnepesseg miatt szandekosan meddokke teszik az embereket a tudtuk nelkul, szamos betegseg gyogymodja megvan, csak etitkoljak, hogy penzt huzzanak belole, allitolag letezik a vegtelen energiai is, de szinten eltitkoljak.

Itt egy video, hogy ne csak egy harminc valahany szazalekos valaszolo szava legyen emogott.

Erdemes megnezi:

https://www.youtube.com/watch?v=CD2ge_WJ5v0

Nem allitom, hogy kox van a feherjeben, csak ne higgyetek, hogy igazsagban elunk.

2017. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

100 évvel ezelőtt 20-30 évvel kevesebb volt a várható élettartam mint ma ebben a "mérgező és összeesküvésekkel teli világban"

A végtelen energia pedig nem létezik... eleve a bewtobi fizika által kimondott energia nem vész el csak átalakul a quantumfizika réges rég megdöntötte ezt az elméletet az energia sajnos igenis elvész...

2017. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Newtoni...
2017. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!