Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Haverom nemrég jött haza...

Haverom nemrég jött haza amcsiból,80kg-osan ment ki most 118 kg,54cm karokkal. Előfordulhat hogy nem csak tápszert szedett, hanem más lehetőségekkel is élt?

Figyelt kérdés

Vagy kinn máshogy értelmezik a táplálék kiegészítő fogalmát.mert ugye a testépítés őshazája.

Azt mondja csak napi 5 ször kajál, sok fehérjepor, meg kreatin egy kis glutaminnal ami megy.

Elképzelhető ez?

Amikor megláttam a reptéren, szinte hihetetlen volt, úgy nézték az emberek is, mint valami szobrot.Kicsit magamutogató, olyan hosszúújjú direkt két számmal kisebb feszülős felső volt rajta, de mikor megláttam, nem akartam elhinni, pedig előtte is küldött képet, de azon annyira nem jött át.

Lementünk edzeni is pesten, hát ami ott volt, hihetetlen, hirtelen összeszaladt az egész terem, hogy ez kicsoda,tényleg a haverom?

még a tulaj és megkérdezte hogy ő valami sportoló vagy mi?

Volt fotója több amcsi bodyssal is, pl cséj kátlerrel is, meg rónival is(kólmen).Jó tudom fonetikus írás, nem volt kedvem normálisan leírni.

Este elmentünk szórakozni ott meg a kidobók félrehívták, hogy na de pajti, ugyan ez miként lehetséges, mit tolsz?

mert mi is toljuk, de nézz ránk, nem így nézünk ki.

Erre annyi mondott, kreatin, glutamin, fehérje.

Ez tényleg így van?

Mert ha igaz, ezután csak táplálék kiegészítőn fogok élni.



#énnemtudomezthogycsinálta
2017. márc. 26. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Osszetetteb ez annal, ahogyan gondolod, ha vegignezed a videot, talan megerted.
2017. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!