Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a Zyzz féle "forradalom"...

Ez a Zyzz féle "forradalom" felelős a legtöbb fiatal koxolásáért?

Figyelt kérdés

Amíg nem jött be ez a drogos, bolond gyerek a köztudatba, addig is edzett sok fiatal, de nem voltak ennyire szétkoxolva. Ma lemegyek a terembe, és mindenhol ezeket a ma 20on éves (tehát akik anno 16 évesek lehetettek, amikor bejött a köztudatba zyzz) agyongyúrt, széttetovált egyedeket látom.


Meglehet nézni egy konditerem instáját is, mindenhol ezek a zyzz klónok vannak, még a tetoválásait is másolják :D



2022. jan. 26. 11:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Elég szomorú a helyzet a testépítésben, de hogy kérdező fiatalon ennyire lelki sérült vagy az sokkal nagyobb..
2022. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%

Kosbika, miért szomorú?

Te is tele vagy, tesám, mint a román kisbusz vendégmunkással.

Ez egy ilyen sport, lehet nyavicskolni,hogy jajj natúran 10szer olyan nehéz meg nem lehet ilyen meg olyan izom, de ezt a sportot régen se arra találták ki hogy heti 5 napot edzél, natúrban.

Aki ezt így gondolja, ott a kobakban kicsi problémák vannak.

2022. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is tele vagyok, de nem szidom egyik oldalt sem, meg nem akarok szánalmasan ellentétet szítani. Mindenkinek a saját élete, saját döntése, amihez minden joga megvan. Sokkal okosabb választás szerintem naturálnak maradni, de akinek az nem elég azt is teljesen megértem, és ez az egyetlen lehetősége van. Engem soha nem érdekelt ki melyik oldalt választja, van saját életem, nincs időm ezzel foglalkozni. Általában akinek semmi élete az figyel másokat és kritizál. Azt sem tudom milyen a kokszosok/naturálok aránya a teremben, mert felrakom a fejest és megszűnik a külvilág, edzek, mert ezért mentem le. De látom van akinek nézelődni is van ideje.


Azért szomorú, mert régen többnyire azok kokszoltak, akiknek komoly célja volt a sporttal. Most meg 20 éves gyerekek 40es karhoz olyan kúrákat nyomnak, amivel 10 éve superbodyra készültek versenyzők. Ez a 0 hozzáértéssel, kőbalta intelligenciával való eszetlen kokszolás pedig brutálisan rontja a sportról alkotott képet. Régen profi szinten nyomtak inzulint meg növit, most meg ilyen Team Extraz meg hasonló napközis foglalkozások tagjai nyomják a 90-100 kilós off szezonos formához.

2022. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Aki akar koxol aki nem nem. Mit valtoztat ez a naturalolon? Szar latni h mas bevallaos es jobban nez ki? Vagy ennyire feltitek az egeszseguket? Azt ketlem..
2022. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem az a célod hogy testépítő versenyekre akarsz menni, akkor szerintem naturálba is lehet jó fizikumod. Nekem személy szerint nem ér meg annyit a kinézet hogy éveket lefaragjak az életemből, de teljesen megértem aki koxol és így szeretné elérni a kívánt kinézetét.


Szerintem Zyzz inkább csak az első volt nem feltétlen az aki miatt itt tart a fitnesz. A legnagyobb probléma a különböző influenszerek és sztárok akik hazudnak hogy hogyan és mennyi idő alatt értek el oda ahol most vannak.

Elhitetik a kezdő newbieval hogy 1 év alatt 15-20 kg izmot tudnak felszedni ha őket követik és az ő cuccaikat veszik meg.

Majd mikor rájönnek hogy az izomépítés nem egy gyors folyamat ahelyett hogy változtatnának az edzés/evésükön már egyből elkezdenek eszetlenül utánnanézés nélkül tolni valamilyen szteroidot.


Amúgy meg nem izgat ki és mit nyom nem az én életem hanem az övék, próbálom magamhoz mérni saját magamat és fejlődni az én ütememben.

2022. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Na annyi. En meg gyurtam 10 evet naturalba, de tobbre vagytam. Sok hulye tul koran meg szarul tolja. Felolem.. a csapbol is az folyik h esszel meg max ha mar van egy jo forma. Aki megis igy csinalja az o baja
2022. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Es megeri ennyit koxolnotok?


Mennyire igaz a mondas, hogy tonkreteszi a nemi eleted?

2022. jan. 26. 20:01
 18/23 anonim ***** válasza:

En nem koxolok tul nonstop.. 1 eve nem ment semmi. Elotte is 4-5 kuram volt evek alatt.

Nemi eletet? Kura alatt egesz nap kefelnel kb. Visszaallitasnal meg extrem alacsony tzsnel eshet meg ilyesmi egyeseknek. De akk is ink csak annyi h nincs kedved 1 hetig mondjuk. Nekem sose volt ilyen.

2022. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%

Ez a zyzz hol van már?Rég lejárt lemez.11 éve halott.Azóta már új generációk nőttek ki.

Egyebként te csak azt hiszed hogy nálunk ennyire sok a koxos.

Elmondom neked hogy pld az USA ban, Floridaban élő haverom szerint náluk a kox vagy legújabban a sarm ok,prohormonok már olyan mint egy tápkieg fehérje.Boldog boldogtalan szedi.Nemtől kortól függetlenül.Olyanok is,akikről meg se mondod,hogy szednek vagy szúrnak vmit.

Már az a csoda,vagy hihetetlen,hogy valaki úgy áll neki kondizni,de már sima fitnesezni,vagy tornázni,hogy nem szed semmit.

2022. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Magyar László Patrik válasza:
2022. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!