Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a Zyzz féle "forradalom"...

Ez a Zyzz féle "forradalom" felelős a legtöbb fiatal koxolásáért?

Figyelt kérdés

Amíg nem jött be ez a drogos, bolond gyerek a köztudatba, addig is edzett sok fiatal, de nem voltak ennyire szétkoxolva. Ma lemegyek a terembe, és mindenhol ezeket a ma 20on éves (tehát akik anno 16 évesek lehetettek, amikor bejött a köztudatba zyzz) agyongyúrt, széttetovált egyedeket látom.


Meglehet nézni egy konditerem instáját is, mindenhol ezek a zyzz klónok vannak, még a tetoválásait is másolják :D



2022. jan. 26. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, rátett egy nagy lapáttal az egészre
Részbe ő a felelelős
Inkább a hazug testépítők
A mainstream média a felelős
mindenki a saját döntéséért felelős
Zyzz szelleme vagyok
37 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Zyzz nelkul is ugyanez lenne. Natutalon nem lehet tul sokat elerni, akinek meg tobb kell es bevallalos az ugyis kiprobalja
2022. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

naturálon is ellehet érni azért jó, egészséges fizikumot, ami kb a 2010es év elejéig megfelelt a terembe járók 95%-nak.



Akkor is voltak kigyúrt koxos emberek, de ez a szám évről évre nagyobb.


Ezt mutatják a médiában is, lásd az idióta pumped gabo, aki egy az egyben lemajmolta zyzz-t, ugyan azzal a fogyatékos tánccal került be a tv-be, amit zyzz csinált.



Én azt mondom nagyon nagy lejtmenetben van a gyúrós társadalom ilyen szempontból. Főleg itthon

2022. jan. 26. 12:23
 3/23 A kérdező kommentje:
akiket felsoroltál abból kettőt ismerek (szerencsére)
2022. jan. 26. 12:28
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

dehogy zyzz. pesten a konditermedbe lehet, hogy nagyot megy ez a zyzz baromság még 2022-ben is, de lejössz vidékre hozzánk a konditerembe és egy 20-30 éves sem fogja tudni hogy ki a franc a zyzz. nem is hallottak még róla, mégis szétkoxolják az agyukat. attól még mert pár divatratyi a mai napig lovagolja ezt a zyzz hullámot, még nem következik ebből semmi.

egyszerűen a kondizás halálra van ítélve. testképzavaros emberek, céltalanul mell-bicepszező emberek, túlsúlyos kezdők, balfék apukák gyűjtőhelye a konditerem. ne csodálkozzunk már hogy az ilyenek között előfordulnak bőven olyan ostobák akik képesek beszúrni minden szart, aztán csodálkoznak hogy a karjuk nem az izomtól nő kétszer akkorára hanem a víztől.

2022. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én jobban érzem magam olyan közegben, ahol átlagemberek vannak, nem szétkoxolt ratyik.



14 éves korom óta edzek, itthon kezdtem súlyzózni, majd 17-18 évesen lejérni termekben, majd volt egy hosszabb szünet, mert nagyon elment a kedvem az egész légkörtől, kb 5-6 év - de azalatt is edzettem otthon, szóval nem tunyultam el -, most megint járok egy ideje, de úgy vagyok vele, hogy már megint kezdem unni a környzetet (nem az edzést) .

2022. jan. 26. 12:43
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
18 évesen én miattam kezdtem el edzeni, motivációnak tökéletes volt a számomra, mert akkor egyrészt én is gizda voltam, másfelől pedig nem is a legfényesebb pillanataimat éltem. Nyilván akkor kis naiv voltam, aztán utánaolvastam az egész "Zyzz forradalomnak" gyúrásnak, edzéstervnek, étkezés, koksz, stb. Most 28 éves vagyok, tetkóm nincs és nem is lesz, nem kokszoltam és nem is fogok. Egy olyan formát hoztam össze, amit az év 365 napján tudok tartani, nyilván nem 8%-os a testzsírom van és nem is 50-es a karom, de számomra nem is az a lényeg, én a sportba szerettem bele. Ezt meg akárhogy is nézem végülis neki köszönhetem. Annyit még hozzáfűzök, hogy megyeszékhelyen lakom és azért többen hallottak már Zyzz-ről, ezt onnét is tudom, hogy van egy ilyen edző szettem és random srácok is jöttek már oda, hogy "u mirin brah?" aztán edzés után eldumáltunk, van akinek pozitív a véleménye vele kapcsolatban, van akinek meg negatív, de az tény, hogy elég sokan miatta kezdtek el edzeni.
2022. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Soha nem értettem mi értelme a testépítésnek, natúran.Jó ok vannak tápszerek, azok is segítenek de ha mellé szálkásítani is akar valaki, eltűnik az izom egy része is.Ezt a sportot már a kezdetektől Steve reeves korától már anabolikával csinálták.Én is koxolok, mellé van arcom, de azért mert lovém is van mellé, luxusautó a parkolóban, mikor megyek edzeni, ahova járok a tulajt megkértem hogy a 2. parkolóhelyet nekem tartsa fenn, rendesen rendszámfelfestéssel.

Régóta csinálom, egy vidéki nagyvárosban élek, ismerem a haza bodys élet szinte mindegyik szereplőjét, aki számít, jelenleg.Igen, nyáron Siófokra megyek le veretni, miért?mert megtehetem.

Ez a sport régen és ma is a pénzről meg az izomfejlesztőkről szólt.

Aki meg hangoztatja általában mennyire natúr akar lenni, általában ezért van:

nincs rá komolyabban pénze,

nincs olyan munkája, hogy mindezt megengedje magának, komolyabb edzés, komolyabb kiegészítők

esetleg beteges alkat, orvosról orvosra járkál, mert beteg volt régebben is

meg az utolsó a kedvencünk, megvan minden teremben...ő azért nem szed semmit mert csak natúr akar lenni.

De mellette olyan xar a genetikája, hogy a 15 éves gyerek az utcáról jobban néz ki, edzés nélkül is.Ők azok akik a legjobban irigykednek.

2022. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ugyan ezt a kommentet láttam már itt egy másik kérdésnél is...
2022. jan. 26. 14:41
 9/23 anonim ***** válasza:
45%

7-es vagyok,ide is beakartam linkelni, hogy ne keljen újból megfoalmazni.

Én világ életemben koxoltam, de semmi bajom tőle, ellenben megfordultam több versenyen is, egész jó élmény volt.Ezt a sportot pénz és izomnövelők nélkül nem lehet csinálni.

Lehet csűrni csavarni, de ez az igazság.

Minden más előző kommentemben van.

2022. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Csak utólag olvastam erről a Zyzz nevű illetőről, ráadásul pont itt a gyakorin (bár nem nagyon szoktam követni a bodys médiát). Viszont arról mindenkit megnyugtathatok, hogy 15-20 éve is ugyanez az ész nélküli kokszolás ment a termekben.
2022. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!