Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen el szabad kezdeni...

16 évesen el szabad kezdeni sulyzós edzést?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy nőhetek magasságban ha elkezdek edzeni?(jelenleg 176cm vagyok de édesapám 185)

2021. dec. 23. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen elkezdheted,ésszel,megfelelő kajával,edzéssel,és pihenéssel.

Érdemes egy személyi edzőt felkeresni,kezdetekben. Ő felmér,edzéstervet állít össze,korrigálja ha rosszul csinálsz egy gyakorlatot...

2021. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Edzéstől nem függ a magasságod ez egy mítosz, főleg genetikán meg megfelelő étkezésen múlik.(bár én szerintem nagyon szar kajákon éltem tini koromban és 195cm lettem)


Hááát személyi edzőket annyira nem szeretem, nagyon meg kell válogatni őket mert a legtöbbje nem igazán ért amihez csinál, de ha tudsz angolul akkor egy csomó angol fitness youtuber van aki jó tanácsokat ad és némelyik bemutatja a helyesen a gyakorlatokat(Scott Herman, Jeff Nippard, Mario Tomic,Sean Nalewanj stb.)

2021. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Súlyzózástól egy centit nem fogsz nőni. Járj el úszni, kosarazni, zsákolj, ezek “kihúzzák” a gerincedet, bár ilyenkor sem nőni fogsz, csak az esetleges rossz tartásod javul.

Egyébként ha fiú vagy, még bőven van esélyed nőni 10 centit 16 évesen. Ha lány, akkor kevésbé.

2021. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!