Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a hát forma különleges?

Ez a hát forma különleges?

Figyelt kérdés

Néhány embernek láttam még csak akinek ilyen formájú háta van, másoknak inkább V alakúbb de nem ilyen ívelt.

Ez Genetika? Vagy bárkinek lehet ilyen háta?

Kép: [link]



2021. júl. 6. 20:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
19, a 8 alatt közzétettem, kisfiú. 40 évesen temetnek? Kicsit elkéstek akkor vele, de hasonló jókat kívánok neked 😘
2021. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nálam is elkéstek:-). De komolyan, minek kokszolsz? Miért teszed tönkre magad?
2021. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem rossz hát, de megér ez ennyit?
2021. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Te vagy az a mérnök testépítő srác, akinek terme van?
2021. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Mivel versenyző voltam pár évig, muszáj volt tolni a koxot az eredmény érdekében. Az aktív versenyzést abbahagytam de az edzés ugyanúgy megy, a hátam most is ekkora csak fedettebb mivel pár éve nem toltam semmit. Az egészségem köszöni szépen jól van, semmi bajom nem lett tőle, de nem is nagy mennyiségeket toltam. Jó a genetikám hozzá, jól reagálok a koxra
2021. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Királyul hangzik, grat. Azért én nem kockáztatnék. Hány évesen kezdted a testépítést? A genetikád miatt akkor is jó tested volt? (Arról van kép?)
2021. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Lol a konditermek fele koxol. Mi van abba.. Enis toltam par evig megsincs semmi bajom. Bar ezt par ev alatt natur is osszerakod. Utanna kell bekoxolni ha kimaxoltad naturba.
2021. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
A 8-as képről van most szó.
2021. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Jaah. Az nem jon be. Persze sok melo meg van tomeg, de nekem nem esztetikus.
2021. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nyilván az enyém sem olyan lenne natúr maxnál, mint a pro builder srácé. De az ázsiai gyerek esetében meg a hátforma az, ami bejön.
2021. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!