Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a hát forma különleges?

Ez a hát forma különleges?

Figyelt kérdés

Néhány embernek láttam még csak akinek ilyen formájú háta van, másoknak inkább V alakúbb de nem ilyen ívelt.

Ez Genetika? Vagy bárkinek lehet ilyen háta?

Kép: [link]



2021. júl. 6. 20:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tapad ennek sem lejjebb a háta, csak van vagy 140 cm a srác


), szerintem nem olyan rossz a háta a nyolcasnak, de nyilvánvalóan kokszol. Úgy meg könnyű ekkora hátat építeni

2021. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
43%
Na akkor koxolj be és mutasd a tiéd, ha azt hiszed olyan könnyű koxxal megnőni🤦
2021. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
H koxolna mar? 😅 60 kg vasággyal. De ha koxol vki akkor mivan? Szted akk nem kell edzeni meg tartani a kajat? Mindenki azt csinal amit akar.. Amugy meg lathatoan lejebb indul a hata ami nem olyan gyakori.. es nem fugg a magassagtol :) Sajnos nem lehet edzessel elerni csak ha ugy tapad..
2021. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Hát ecsém nekem koksz nélkül is majdnem ekkora. De akkor igazam lett, ti még kokszolva sem tudtok nagy lenni. Olyanok vagytok, mint nálunk a sok x lábú kokszos, naturálként vagyok akkora és sokkal erősebb is. Nehogy már azt mond, hogy kokszosan egy ekkora hátért megdolgozol, mert akkor valamit nagyon nem tudtok:)

Nálunk a kokszos csávó, 4 kilóval bicepszezik és van vagy 44-es karja. Kb. fél éve edz. Tényleg marha nehéz. Jó pár éve szedtem pár tabletta bionabolt, úgy nőttem, mint akit húztak. És ez csak egy fos bionabol volt, pár szem. Miről beszéltek? Az átlag kokszos testépítő méretei könnyedén elérhetőek, látom, hogy mit bohóckodnak kamu gyakorlatokkal a teremben és mégis igencsak szép nagyok...

Vagy azt hiszed, hogy a csigán bicepszezés 6 kilóval az olyan őrült nagy meló? Hát nem az. Arnold gyáva nyúl gyakorlatoknak hívta ezeket és igaza volt.

Én koksz nélkül is növök, mint akit húznak, csak persze a zsírosodást én sem tudom kikerülni.

Koksszal könnyű, ne hisztizzetek. Tehát nem hiszem, hanem tudom, hogy koksszal könnyű. És most nem MR. Olympia méretekről beszélek. Az megint más. Oda kell a meló, de az, hogy csigán 20 kilóval kereszthúztok és nyögdécseltek, az nulla.


"H koxolna mar? 😅 60 kg vasággyal"

A 8-as hozzászóló 60 kiló, ekkora háttal? Te aztán értesz a testépítéshez :)


"De ha koxol vki akkor mivan? Szted akk nem kell edzeni meg tartani a kajat? Mindenki azt csinal amit akar."

Így van, ettől még a mi szintünkön koksszal könnyű izmosodni. És azért a 6 kilós bicepszezést én nem nevezném edzésnek. ZSákszámra vannak nálunk kokszosok. Jól néznek ki, és mind a pinatárogató gépen nyomja. Hú de nehéz ...

2021. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
🤣 nem is volt szo itt koxrol csak azt kerdezte, h atlagos e ahogy a hatizma tapad. Nem meretrol meg edzettsegrol van szo v h natural e. Kit erdekel ki natural v nem.. Am meg latatlanba honnan veszed h ki mekkora meg h edz, milyen eros? Altalaba pont az ilyenek 0ak... amator..
2021. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
8 as vagyok, én vagyok a képen, valóban az egy koxos forma, kb 85-90 kiló voltam akkor 170 magassághoz. Nem mostani a kép, de hasonló vagyok most is, csak üresjáratban. Versenyzők közt is széles voltam mindig is, az meg genetika, nem mindenkinek megy ez a sport koxxal se.
2021. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Elszabadult itt a chat XD

Én csak azt kérdeztem hogy ez a hátforma mennyire ritka

Hogy már alul is vastagabb

2021. júl. 7. 21:02
 18/33 anonim ***** válasza:
56%
A 8-as erre az undorító kokszos szarra veri magát, 40 évesen meg temetik. Az alapkérdés: nekem bejön ez a hát, szerintem az ázsiai gyerek genetikája teszi.
2021. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
6: Képet, fiú:-)!
2021. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
De ehhez miert kene kox? Ez nem versenyszint.. ez egy sima gyuros hat
2021. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!