Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónapja kezdtem el edzeni...

2 hónapja kezdtem el edzeni és nem használok különleges étrendet,meddig tudok így fejlődni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 hónapja edzek (testépítés) és most még látok fejlődést viszont szerintem elég minimális.

Az lenne a kérdésem,hogy meddig tudok így fejlődni,hogy nincs különleges étrendem,ugyanazt eszem mint eddig,viszont szedek edzés után HypeMass táplálékkiegészítőt (tömegnövelőt)??


2020. nov. 23. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha elindulsz az utcán csak úgy találomra. Lehet, hogy eljutsz a boltba, lehet, hogy nem.
2020. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye különbség van nem testépítő és nem testépítő étrend között is, mert nem mind1, hogy valaki egész nap a gép előtt ül, és megeszik egész nap 2 szelet vajas kenyeret, vagy amúgy is a család egész nap garnéla rákon, mert különböző marha steak -en él, mert ugye a kettő nem egy és ugyaz az. Ha nem figyelsz oda, de viszonylag jól kajálsz, (húsok, fehérje források) akkor fejlődni fogsz, ha vajas kenyeren meg parizeres zsemlén élsz, akkor kevésb.
2020. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fejlődés kb 65-70% a helyes táplálozás 25-30% a helyes edzés.

Nem tudjuk,hogy eddig mennyire étkeztél tisztán ,így nehéz konkrét választ adni. Ami biztos, hogy ha figyelsz az étrendre akkor jobban fog menni a dolog.

2020. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha jobban megnézem nem nagyon fejlődök, picit nagyobbak a karjaim de ennyi...
2020. nov. 23. 21:28
 5/5 anonim válasza:

Sajnos erre a kérdésre sosem fogsz megfelelő választ kapni, mivel nem lehet rá válaszolni. Egyrészt, nem tudjuk hogy edzel, mit eszel, hány éves vagy stb, valamint elég nehéz leírni, hogy "meddig".

2 hónap egyébként elképesztően kevés idő, én másfél éve edzek teljes odafigyeléssel, eleve sportos voltam, de most sem vagyok feltűnően izmos. Ebben a sportban sajnos gyors eredményeket nem fogsz elérni, ha az edzésed és a táplálkozásod is 100%-ban rendben van, akkor is kell 3-4-5 év mire igazán izmos leszel.


Én azt tanácsolom, hogy kezdj el nagyon sokat olvasni a témában a buildershop-on, az egy jó alapot ad, amivel elegendő tudást szerzel, hogy megérts egy-két dolgot. Sok cikk van a táplálkozással, edzéssel kapcsolatban.

2020. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!