Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van a naturál...

Mi értelme van a naturál testépítésnek?

Figyelt kérdés
Legyen az emberünk 175 centi magas, ha 12 százalékos tzsvel, ami közel sem száraz, 85 kiló, az már a naturál max környéke neki,és ez egy viszonylag jobb genetika. És ezért is hosszú évek kemény munkáját rakod bele tele lemomdasokkal. Arról nem is beszélve, hogy az utolsó kilókat már úgy éred el, hogy évente másfél kiló izom. :D Es ezért a másfél kiloert ugyanúgy belerakod a kemény munkát, miközben nyomonkovetni sem tudod ezt a fejlődést, annyira kis mértékű.
2021. jún. 5. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Es mi ertelme otthon kockulni vagy bamulni a tvt? Mi ertelme barmit sportolni ennyo erovel.. Talan mert ez is egy hobbi. Kikapcsol, feltolt. Ad egy tartast, eronletet, magabiztosabb vagy stb stb. Ez legalabb epit a kockulassal vagy pialassal ellentetben 🤷‍♂️
2021. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%
semmi értelme a naturál testépítésnek, puhapöts emberek és nem merik vállalni a kockázatot. Ja, és már 10 éve naturál testépítek (hobbi szinten inkább), de a szívemből szóltam, hogy félek ilyenekhez nyúlni, de nem is a szerekkel van bajom, hanem hogy nem tudom patikából beszerezni, nincsenek orvos ismerőseim, azokat a kondis dealerek által forgalmazott cuccokat eszem ágában sincs magamba nyomni... Vagy gyógyszertári minőség, vagy marad a szenvedés naturálon.
2021. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Azért megnézném, hogy akik ennyire fikázzák a naturál testépítést, azok mennyire képesek odafigyelni arra, hogy miből mennyit esznek és hogyan edzenek. Vagy komoly testképzavarral küzdenek vagy szinte biztosan lehetne találni rengeteg hibát ami miatt inkább kokszolnak, hogy látszódjon valami az elbaszott próbálkozásukból.
2021. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
#13: nekem hogy ilyen 10% testzsír alá menjek annyira szét kellene hajtani magam, és annyira nem enni, hogy nem éri meg, nem azért élek hogy szenvedjek. És tartani is kész kínszenvedés az olyan fizikumot az énféle embereknek. Szóval 2 választás van, vagy élek 1 normális életet viszonylag kevés szenvedéssel és maradok 20-25% körül, vagy szerekhez nyúlok és még csak szenvedni se kell ennyit. De ez csak az én éltetem és az én életképem, a tiéd is más, Kis Pistáé is más, meg a szomszéd tejes Marinénié is. De mégsem mutogatunk ujjal aki nem úgy gondolja ahogy mi :)
2021. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14: mondjuk 10% alatt cuccal se nagyon maradsz egész évben... De amúgy nem is értem miről beszélsz. Fikázod a naturálokat, hogy nem mernek cucchoz nyúlni, aztán írod hogy te is ilyen vagy, aztán meg sírsz a másik hozzászólónak, hogy ne mutogasson ujjal. Minden mondatoddal ellent mondasz az előzőnek.


Te vagy az a 10 éve edző "haladó", aki "edzéstervről" írt kérdést? Mert akkor hagyjuk, akkor nincs kérdésem.

2021. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Verseny szinten semmi. Fecske alsóban 5 ezer forintos trófeát tudsz tartani 50 ember előtt. Ha neked ez tetszik és ez a fétished akkor talán.


De ... ha hobbiként csinálod és nem a lehető legjobb formát akarod elérni csak 95%ban eljutni a limitedhez.


Garantálni tudom hogy egy “űrlény” leszel az átlagos emberek között. Kb mindenkinél jobb testel.

(Persze nem testépítői körökben)

2021. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme kétes eredetű és minőségű szerekkel tömni magad?
2021. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!