Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Folytassam az edzest igy?...

Folytassam az edzest igy? Nagyon nagy izomlazam van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szoval a kerdesem az lenne, hogy szombaton elkezdtem edzeni (nagyon hosszu ido utan kb.2 ev) es olyan gyakorlatokat csinaltam mint pl sulyzoval valo guggolas, fekvotamasz, haspres, sulyuzoval sokfele edzes igazabol ami az egesz testet megmozgatja. A gond az lehet, hogy talan a guggolast elegge tulzasbavittem es mar szombat este is fajtak a combjaim de vasarnaptol illetve ma is annyira faj, hogy kb leulni is alig birok a gyaloglas is nagyon fajdalmas. Az egesz testemben erzek izomlazat de a combjaim tenyleg nagyon fajnak, mar csak ha hozzaerek akkor is. Szoval az lenne a kerdesem, hogy ma esetleg csinaljak e par gyakorlatot vagy hagyjam meg inkabb? Bar nemtudom mennyi guggolast tudnek megcsinalni amugyis. Esetleg tudnatok valamit ajanlani ami csokkentene a fajdalmat? Elore is koszi!
2021. márc. 8. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj addig amíg megfelelő teljesítményt tudsz nyújtani,annak nincs értelme hogy erőlteted.Alig tudsz csinálni majd valamit,izmot így lehetetlen növelni és csak roszabb lesz.

Az elején ilyen,1,5-2 éve amikor elsőnek guggoltam max 5-10 kilóval alig bírtam felállni és napokig fájt,majd megszokja a tested.

2021. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó hogy mondod, tegnap találtam ki, hogy mindennap guggolni fogok egy hónapig.. 😅
2021. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyújtsd az izmaidat, ha jól csinálod elmúlhat az izomláz. :)
2021. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkabb pihenj 1et vagy hagyd ki a labat. Ezert is jobb vmilyen osztottabb edzes. Akar csak also felsotest, ppl vagy barmilyen 3-4 napos jol osszerakva. En 3 napja alig birok jarni de ez mindig igyvan labnap utan. Addig edzek masra. 2 napnal tobbet sose hagyok ki.
2021. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!